Lista startowa - Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Start
101 Jakub Sokołowski 1998 Kostrzyn Fala 2
102 Renata Sobkowiak 1985 Kostrzyn Na Szagę Fala 7
103 Przemysław Pawelec 1984 Kostrzyn Tuje_Tuje Fala 12
104 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 10
105 Marzanna Kwiatkowska 1968 Kostrzyn Fala 6
106 Monika Jankowiak 1985 Kostrzyn Fala 5
107 Kasia Echaust 1988 Kostrzyn Fala 7
108 Martyna Plewińska 1988 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
109 Jakub Spiżewski 1990 Kostrzyn Fala 10
110 Agata Wasielewska 1997 Kostrzyn Fala 5
111 Maria Zwolińska 2002 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 12
112 Tomasz Gomuła 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 1
113 Blazej Miga 1977 Kostrzyn Wielkopolski Sąsiedzi Fala 3
114 Małgorzata Wypych 2003 Kostrzyn WLKP Stajnia Kokoszki Fala 12
115 Iwona Dopierała 1980 Kostrzyn WLKp Fala 1
116 Mariusz Dopierała 1977 Kostrzyn WLKp Fala 1
117 Patryk Fludra 1996 Markowice Fala 8
118 Piotr Szulc 1980 Małęczyn Italiano Fala 5
119 Stefan Pijanowski 1992 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
120 Sławomir Jarząb 1978 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
121 Mateusz Stasiak 1994 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo/ OSP Miłosław Fala 9
122 Marcin Kubzdul 1989 Mosina Fala 4
123 Żaneta Obara 1976 Nekla Fala 3
124 Paweł Kajdan 1988 Nekla Fala 9
125 Jakub Nowicki 1994 Nekla Fala 7
126 Marcin Dobrasz 1994 Nekla Fala 12
127 Paweł Ziętkowski 1984 Nowe Miasto Fala 12
128 Fabian Podgórski 2004 Nowojewo Stajnia Kokoszki Fala 10
129 Jadwiga Jędrzejewska 1993 Nowy Folwark Meta Nowy Folwark Fala 3
130 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn Fala 4
131 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska UAM Fala 3
132 Paweł Stawski 1979 Pokrzywnica Fala 9
133 Jakub Werbiński 1986 Poręba Sąsiedzi Fala 2
134 Weronika Pawlak 1988 Poręba Sąsiedzi Fala 3
135 Grażyna Graczyk 1981 Poznań / Night Runners Poznań Fala 4
136 Alicja Niesłuchowska 1990 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
137 Honorata Sławecka 1983 Poznań Fala 5
138 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań Fala 12
139 Marek Kasprzak 1988 Poznań Fala 5
140 Kacper Bogdan 2002 Poznań Fala 5
141 Agnieszka Jęchorek 1978 Poznań Fala 9
142 Robert Cendalski 1975 Poznań Fala 9
143 Daniel Woźniak 1998 Poznań Fala 9
144 Joanna Stawska 1992 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
145 Aleksandra Lewenda 1993 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
146 Magdalena Świątek 1990 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
147 Marta Bogajczyk 1990 Przeźmierowo Fala 5
148 Karolina Niżnik 1986 Pławce Fala 8
149 Paweł Żurawski 1984 Pławce Fala 8
150 Maciej Kozłowski 1988 Runowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 2
151 Angelika Usiaczyk 1994 Siedlec Fala 11
152 Paweł Piaskowski 1972 Siedlec Fala 1
153 Piotr Majchrzak 1976 Siedlec Fala 1
154 AGNIESZKA PIASKOWSKA 1977 Siedlec Fala 1
155 Jolanta Wolniewicz 1982 Siedlec Fala 8
156 Marcin Grześkowiak 1985 Siedlec Fala 8
157 Natalia Piątek 1987 Siedlec Fala 8
158 Monika Grześkowiak 1987 Siedlec Fala 8
159 Radosław Piątek 1981 Siedlec Fala 8
160 Marlena Hofman 1994 Siedleczek Fala 11
161 Emilia Plewinska-Budny 1978 Siekierki Wielkie Sąsiedzi Fala 3
162 Michał Stolarek 1982 Siekierki Wielkie Fala 12
163 Anita Pokorska 1995 Siekierki Wielkie Fala 7
164 Przemysław Budny 1976 Siekierki Wielkie Sąsiedzi Fala 3
165 Paweł Kielan 1979 Siekierki Wielkie Walka Kostrzyn Fala 4
166 Marcin Tomkowiak 1976 Siekierki Wielkie Run For Fun Fala 10
167 Mirosław Glapiak 1985 Siekierki Wielkie Fala 5
168 Józef Grzegorz Kowalczyk 1962 Starczanowo Fala 4
169 Miłosz Barański 1987 Swarzędz Fala 11
170 Arkadiusz Kucharski 1996 Swarzędz Fala 12
171 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 12
172 Małgorzata Polska-Batorska 1975 Swarzędz Fala VIP 1
173 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
174 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
175 Piotr Kruszona 1979 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
176 Dominik Kruszona 1987 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 2
177 Daria Imbiorowicz 1994 Słupca Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
178 Michał Abakanowicz 1980 Słupsk Walka Kostrzyn Fala 4
179 JOANNA CIESIELCZYK 1984 Trzemeszno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
180 Małgorzata Podedworna 1985 Trzemeszno Fala 6
181 Katarzyna Dziekańska 1986 Trzemeszno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
182 Kacper Socha 1995 Trzemeszno Fala 6
183 Robert Kaczmarek 1973 Wiktorowo Gdzie ta meta Fala VIP 1
184 Joanna Kardasz 1985 Wiktorowo Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
185 Natalia Kujawa 1995 Wróblewo Fala 2
186 Adrian Stiller 1992 Wróblewo Fala 2
187 Renata Szcześniak 1973 Września Klub META Fala 10
188 Tomasz Przybylski 1993 Września Meta Nowy Folwark Fala 3
189 Marzena Prusakiewicz 1971 Września Fala 7
190 Anna Przybylak 1995 Września Meta Studio Fala 11
191 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września Fala 1
192 Piotr Strychalski 1994 Września Fala 8
193 Lukasz Abramowicz 1987 Września NRW Września/ Body Expert M. Grześkiewicz Fala 9
194 Agnieszka Szostak 1990 WRZEŚNIA Meta Fala 3
195 Kacper Gniffke 1999 Złocieniec Fala 6