Lista startowa - Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Start
101 Marcin Grześkowiak 1985 Siedlec Fala 8
102 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września Fala 1
103 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 1
104 Marcin Tomkowiak 1976 Siekierki Wielkie Run For Fun Fala 10
105 Marcin Dobrasz 1994 Nekla Fala 12
106 Marek Duszczak 1980 Kostrzyn Fala 6
107 Marek Kasprzak 1988 Poznań Fala 5
108 Marek Szymczak 2000 Brzeźno Fala 6
109 Maria Zwolińska 2002 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 12
110 Mariusz Stróżyna 1988 Jasin Fala 7
111 Mariusz Daroszewski 1990 Kostrzyn Fala 10
112 Mariusz Chłędowski 1989 Kostrzyn Walka - Kostrzyn Fala 4
113 Mariusz Dopierała 1977 Kostrzyn WLKp Fala 1
114 Marlena Hofman 1994 Siedleczek Fala 11
115 Marta Stróżyna 1990 Jasin Fala 7
116 Marta Bogajczyk 1990 Przeźmierowo Fala 5
117 Martyna Plewińska 1988 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
118 Marzanna Kwiatkowska 1968 Kostrzyn Fala 6
119 Marzena Prusakiewicz 1971 Września Fala 7
120 Marzena Waligóra-Sobczyńska 1976 Kostrzyn Fala 10
121 Mateusz Stasiak 1994 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo/ OSP Miłosław Fala 9
122 Mateusz Szczepaniak 1996 Czempiń Fala 7
123 Małgorzata Grześ 1988 Kostrzyn Walentego Team Fala 1
124 Małgorzata Podedworna 1985 Trzemeszno Fala 6
125 Małgorzata Polska-Batorska 1975 Swarzędz Fala VIP 1
126 Małgorzata Wypych 2003 Kostrzyn WLKP Stajnia Kokoszki Fala 12
127 Michał Kowalski 1980 Kociałkowa Górka Mongolscy przemytnicy rzeżuchy Fala 1
128 Michał Stolarek 1982 Siekierki Wielkie Fala 12
129 Michał Wróbel 1990 Brzeźno Fala 6
130 Michał Szymanski 1996 Koscian Fala 2
131 Michał Abakanowicz 1980 Słupsk Walka Kostrzyn Fala 4
132 Mirosław Glapiak 1985 Siekierki Wielkie Fala 5
133 Miłosz Barański 1987 Swarzędz Fala 11
134 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn Fala 4
135 Monika Grześkowiak 1987 Siedlec Fala 8
136 Monika Jankowiak 1985 Kostrzyn Fala 5
137 Natalia Kujawa 1995 Wróblewo Fala 2
138 natalia kucharska 1984 garby Fala 12
139 Natalia Piątek 1987 Siedlec Fala 8
140 Norbert Pawlak 1999 Kostrzyn Fala 11
141 Patrycja Lis 1998 Kostrzyn Fala 8
142 Patrycja Sowińska 1994 Jasin Fala 7
143 Patrycja Kuźlak 1993 Komorniki Fala 7
144 Patryk Fludra 1996 Markowice Fala 8
145 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
146 Paweł Ziętkowski 1984 Nowe Miasto Fala 12
147 Paweł Piaskowski 1972 Siedlec Fala 1
148 Paweł Żurawski 1984 Pławce Fala 8
149 Paweł Kajdan 1988 Nekla Fala 9
150 Paweł Kielan 1979 Siekierki Wielkie Walka Kostrzyn Fala 4
151 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 11
152 Paweł Stawski 1979 Pokrzywnica Fala 9
153 Piotr Ossowski 1984 Iwno KARATE TEAM RAVEN KOSTRZYN Fala 12
154 Piotr Majchrzak 1976 Siedlec Fala 1
155 Piotr Sokołowski 1996 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 2
156 Piotr Kruszona 1979 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
157 Piotr Grześ 1988 Kostrzyń Wirujące pedały tej team Fala 1
158 Piotr Szulc 1980 Małęczyn Italiano Fala 5
159 Piotr Strychalski 1994 Września Fala 8
160 Przemek Jankowiak 1980 Kostrzyn Fala 5
161 Przemysław Budny 1976 Siekierki Wielkie Sąsiedzi Fala 3
162 Przemysław Spiżewski 2000 Kostrzyn Fala 10
163 Przemysław Pawelec 1984 Kostrzyn Tuje_Tuje Fala 12
164 Radosław Żurek 1980 Kórnik Fala 5
165 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 12
166 Radosław Piątek 1981 Siedlec Fala 8
167 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 9
168 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
169 Rafał Kowalczyk 1988 Klony For Run Team Fala 9
170 Renata Szcześniak 1973 Września Klub META Fala 10
171 Renata Sobkowiak 1985 Kostrzyn Na Szagę Fala 7
172 Robert Kaczmarek 1973 Wiktorowo Gdzie ta meta Fala VIP 1
173 Robert Cendalski 1975 Poznań Fala 9
174 Stefan Pijanowski 1992 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
175 Szymon Nadolny 1971 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala VIP 1
176 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
177 Szymon Habdad 1996 Kostrzyn Fala 2
178 Sławomir Jarząb 1978 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
179 Sławomir Dopierała 1976 Iwno Fala 7
180 Tomasz Zaporowski 1988 Gułtowy Fala 8
181 Tomasz Przybylski 1993 Września Meta Nowy Folwark Fala 3
182 Tomasz Kasprzak 1980 Kostrzyn Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
183 Tomasz Nadolny 1972 Kostrzyn Oldboje Lechia Kostrzyn Fala 11
184 Tomasz Kopeć 1976 Kostrzyn Fala 7
185 Tomasz Kubiak 1976 Gułtowy Fala 4
186 Tomasz Gomuła 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 1
187 Weronika Gniffke-Nowak 1985 Kostrzyn Fala 5
188 Weronika Pawlak 1988 Poręba Sąsiedzi Fala 3
189 Wiktoria Jankowiak 2005 Kostrzyn Fala 5
190 Żaneta Obara 1976 Nekla Fala 3
191 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 2
192 Zbigniew Banasiewic 1979 Bierzglinek BRZGTEAM Fala 3
193 Zuzanna Sieroń 2003 Buk Fala 9
194 Zuzanna Szczepanik 2003 Dominowo Stajnia Kokoszki Fala 12
195 Łukasz Musioł 1995 Kostrzyn Fala 10