Lista startowa - Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Startsortuj malejąco
101 Józef Grzegorz Kowalczyk 1962 Starczanowo Fala 4
102 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
103 Joanna Walkowiak 1990 Kostrzyn Stowarzyszenie Walka Kostrzyn Fala 4
104 Paweł Kielan 1979 Siekierki Wielkie Walka Kostrzyn Fala 4
105 Mariusz Chłędowski 1989 Kostrzyn Walka - Kostrzyn Fala 4
106 Maciej Klasa 1985 GUŁTOWY Fala 4
107 Michał Abakanowicz 1980 Słupsk Walka Kostrzyn Fala 4
108 Tomasz Kubiak 1976 Gułtowy Fala 4
109 Przemek Jankowiak 1980 Kostrzyn Fala 5
110 Honorata Sławecka 1983 Poznań Fala 5
111 Marta Bogajczyk 1990 Przeźmierowo Fala 5
112 Radosław Żurek 1980 Kórnik Fala 5
113 Wiktoria Jankowiak 2005 Kostrzyn Fala 5
114 Marek Kasprzak 1988 Poznań Fala 5
115 Kacper Bogdan 2002 Poznań Fala 5
116 Artur Kubiak 1977 Czempiń Straż Czempiń Fala 5
117 Piotr Szulc 1980 Małęczyn Italiano Fala 5
118 Weronika Gniffke-Nowak 1985 Kostrzyn Fala 5
119 Karolina Duszczak 1983 Kostrzyn Fala 5
120 Alicja Piechnicka 1984 Kostrzyn Fala 5
121 Mirosław Glapiak 1985 Siekierki Wielkie Fala 5
122 Monika Jankowiak 1985 Kostrzyn Fala 5
123 Agata Wasielewska 1997 Kostrzyn Fala 5
124 Aleksandra Wasielewska 1995 Gwiazdowo Fala 6
125 Albert Nowak 1997 Kostrzyn Fala 6
126 Marek Duszczak 1980 Kostrzyn Fala 6
127 Arkadiusz Nowak 1966 Kostrzyn Fala 6
128 JOANNA CIESIELCZYK 1984 Trzemeszno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
129 Kacper Gniffke 1999 Złocieniec Fala 6
130 Małgorzata Podedworna 1985 Trzemeszno Fala 6
131 Arkadiusz Adamski 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 6
132 Katarzyna Dziekańska 1986 Trzemeszno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
133 Michał Wróbel 1990 Brzeźno Fala 6
134 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
135 Marek Szymczak 2000 Brzeźno Fala 6
136 Jan Bernaciak 1987 Gniezno Fala 6
137 Kacper Socha 1995 Trzemeszno Fala 6
138 Marzanna Kwiatkowska 1968 Kostrzyn Fala 6
139 Marta Stróżyna 1990 Jasin Fala 7
140 Marzena Prusakiewicz 1971 Września Fala 7
141 Mariusz Stróżyna 1988 Jasin Fala 7
142 Patrycja Sowińska 1994 Jasin Fala 7
143 Dawid Nowinowski 1992 Jasin Fala 7
144 Jakub Nowicki 1994 Nekla Fala 7
145 Anita Pokorska 1995 Siekierki Wielkie Fala 7
146 Tomasz Kopeć 1976 Kostrzyn Fala 7
147 Dagmara Witaszek 1995 Kostrzyn Fala 7
148 Sławomir Dopierała 1976 Iwno Fala 7
149 Patrycja Kuźlak 1993 Komorniki Fala 7
150 Renata Sobkowiak 1985 Kostrzyn Na Szagę Fala 7
151 Antonina Przybylska 2006 Komorniki Fala 7
152 Kasia Echaust 1988 Kostrzyn Fala 7
153 Mateusz Szczepaniak 1996 Czempiń Fala 7
154 Tomasz Zaporowski 1988 Gułtowy Fala 8
155 Karolina Niżnik 1986 Pławce Fala 8
156 Patrycja Lis 1998 Kostrzyn Fala 8
157 Paweł Żurawski 1984 Pławce Fala 8
158 Iwona Rosadzinska 1979 Gułtowy Fala 8
159 Jolanta Wolniewicz 1982 Siedlec Fala 8
160 Dawid Rosadziński 1985 Gułtowy Fala 8
161 Marcin Grześkowiak 1985 Siedlec Fala 8
162 Natalia Piątek 1987 Siedlec Fala 8
163 Monika Grześkowiak 1987 Siedlec Fala 8
164 Radosław Piątek 1981 Siedlec Fala 8
165 Katarzyna Desecka 1980 Gułtowy Fala 8
166 Grzegorz Desecki 1977 Gułtowy Fala 8
167 Patryk Fludra 1996 Markowice Fala 8
168 Piotr Strychalski 1994 Września Fala 8
169 Stefan Pijanowski 1992 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
170 Sławomir Jarząb 1978 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
171 Paweł Kajdan 1988 Nekla Fala 9
172 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 9
173 Inga Matuszewska 2003 Kostrzyn Fala 9
174 Zuzanna Sieroń 2003 Buk Fala 9
175 Agnieszka Jęchorek 1978 Poznań Fala 9
176 Leszek Biały 1990 Kostrzyn Koleje Wielkopolskie Fala 9
177 Robert Cendalski 1975 Poznań Fala 9
178 Rafał Kowalczyk 1988 Klony For Run Team Fala 9
179 Daniel Woźniak 1998 Poznań Fala 9
180 Ireneusz Stroinski 1974 Kostrzyn Fala 9
181 Mateusz Stasiak 1994 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo/ OSP Miłosław Fala 9
182 Paweł Stawski 1979 Pokrzywnica Fala 9
183 Lukasz Abramowicz 1987 Września NRW Września/ Body Expert M. Grześkiewicz Fala 9
184 Alicja Niesłuchowska 1990 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
185 Robert Kaczmarek 1973 Wiktorowo Gdzie ta meta Fala VIP 1
186 Dominik Dylewski 1999 Brzeźno Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
187 Szymon Nadolny 1971 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala VIP 1
188 Arkadiusz Bilski 1991 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala VIP 1
189 Tomasz Kasprzak 1980 Kostrzyn Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
190 Joanna Kardasz 1985 Wiktorowo Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
191 Daria Imbiorowicz 1994 Słupca Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
192 Małgorzata Polska-Batorska 1975 Swarzędz Fala VIP 1
193 Joanna Stawska 1992 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
194 Aleksandra Lewenda 1993 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
195 Magdalena Świątek 1990 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1