Lista startowa - Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Start
101 AGNIESZKA PIASKOWSKA 1977 Siedlec Fala 1
102 Natalia Kujawa 1995 Wróblewo Fala 2
103 Marek Kasprzak 1988 Poznań Fala 5
104 Aleksandra Wasielewska 1995 Gwiazdowo Fala 6
105 Sławomir Dopierała 1976 Iwno Fala 7
106 Anita Pokorska 1995 Siekierki Wielkie Fala 7
107 Iwona Rosadzinska 1979 Gułtowy Fala 8
108 Tomasz Zaporowski 1988 Gułtowy Fala 8
109 Daniel Woźniak 1998 Poznań Fala 9
110 Zuzanna Sieroń 2003 Buk Fala 9
111 Jacek Grzelak 1995 Kostrzyn Fala 10
112 Norbert Pawlak 1999 Kostrzyn Fala 11
113 krzysztof kucharski 1982 garby Fala 12
114 Paweł Ziętkowski 1984 Nowe Miasto Fala 12
115 Rafał Kowalczyk 1988 Klony For Run Team Fala 9
116 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września Fala 1
117 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn Fala 4
118 Michał Abakanowicz 1980 Słupsk Walka Kostrzyn Fala 4
119 Szymon Nadolny 1971 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala VIP 1
120 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
121 Arkadiusz Bilski 1991 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala VIP 1
122 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
123 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
124 Paweł Kielan 1979 Siekierki Wielkie Walka Kostrzyn Fala 4
125 Arkadiusz Adamski 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 6
126 Robert Kaczmarek 1973 Wiktorowo Gdzie ta meta Fala VIP 1
127 Renata Szcześniak 1973 Września Klub META Fala 10
128 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
129 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
130 Piotr Kruszona 1979 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
131 Dominik Kruszona 1987 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 2
132 Maciej Kozłowski 1988 Runowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 2
133 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 2
134 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 9
135 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 10
136 Michał Kowalski 1980 Kociałkowa Górka Mongolscy przemytnicy rzeżuchy Fala 1
137 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska UAM Fala 3
138 Agnieszka Szostak 1990 WRZEŚNIA Meta Fala 3
139 Anna Moszczyńska 1993 Kiszkowo Dynamic Strong Klub Sportowy Gniezno Fala 11
140 Tomasz Kasprzak 1980 Kostrzyn Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
141 Dominik Dylewski 1999 Brzeźno Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
142 Joanna Kardasz 1985 Wiktorowo Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
143 Daria Imbiorowicz 1994 Słupca Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
144 Mariusz Chłędowski 1989 Kostrzyn Walka - Kostrzyn Fala 4
145 Marcin Tomkowiak 1976 Siekierki Wielkie Run For Fun Fala 10
146 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 11
147 Hanna Markowska-Gruszczyńska 1980 Gruszczyn Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 11
148 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 12
149 Fabian Podgórski 2004 Nowojewo Stajnia Kokoszki Fala 10
150 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 1
151 Zuzanna Szczepanik 2003 Dominowo Stajnia Kokoszki Fala 12
152 Tomasz Gomuła 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 1
153 Maria Zwolińska 2002 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 12
154 Małgorzata Wypych 2003 Kostrzyn WLKP Stajnia Kokoszki Fala 12
155 Błażej Kotarski 1984 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 2
156 Piotr Sokołowski 1996 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 2
157 Maksymilian Meller 2003 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 1
158 Piotr Szulc 1980 Małęczyn Italiano Fala 5
159 Artur Kubiak 1977 Czempiń Straż Czempiń Fala 5
160 Grażyna Graczyk 1981 Poznań / Night Runners Poznań Fala 4
161 Leszek Biały 1990 Kostrzyn Koleje Wielkopolskie Fala 9
162 Dariusz Adamski 1963 Kostrzyn Stowarzyszenie Walka Kostrzyn Fala 10
163 Joanna Walkowiak 1990 Kostrzyn Stowarzyszenie Walka Kostrzyn Fala 4
164 Tomasz Nadolny 1972 Kostrzyn Oldboje Lechia Kostrzyn Fala 11
165 Przemysław Pawelec 1984 Kostrzyn Tuje_Tuje Fala 12
166 JOANNA CIESIELCZYK 1984 Trzemeszno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
167 Katarzyna Dziekańska 1986 Trzemeszno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
168 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
169 Stefan Pijanowski 1992 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
170 Sławomir Jarząb 1978 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
171 Mateusz Stasiak 1994 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo/ OSP Miłosław Fala 9
172 Renata Sobkowiak 1985 Kostrzyn Na Szagę Fala 7
173 Daniel Rubiś 1981 Kostrzyn Na Szagę Fala 3
174 Piotr Ossowski 1984 Iwno KARATE TEAM RAVEN KOSTRZYN Fala 12
175 Krzysztof Plewiński 1988 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 2
176 Martyna Plewińska 1988 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
177 Weronika Pawlak 1988 Poręba Sąsiedzi Fala 3
178 Jakub Werbiński 1986 Poręba Sąsiedzi Fala 2
179 Emilia Plewinska-Budny 1978 Siekierki Wielkie Sąsiedzi Fala 3
180 Hubert Stachowiak 1990 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 2
181 Ewelina Miga 1979 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
182 Blazej Miga 1977 Kostrzyn Wielkopolski Sąsiedzi Fala 3
183 Krystyna Stachowiak 1991 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
184 Przemysław Budny 1976 Siekierki Wielkie Sąsiedzi Fala 3
185 Zbigniew Banasiewic 1979 Bierzglinek BRZGTEAM Fala 3
186 Piotr Grześ 1988 Kostrzyń Wirujące pedały tej team Fala 1
187 Jadwiga Jędrzejewska 1993 Nowy Folwark Meta Nowy Folwark Fala 3
188 Tomasz Przybylski 1993 Września Meta Nowy Folwark Fala 3
189 Małgorzata Grześ 1988 Kostrzyn Walentego Team Fala 1
190 Lukasz Abramowicz 1987 Września NRW Września/ Body Expert M. Grześkiewicz Fala 9
191 Anna Przybylak 1995 Września Meta Studio Fala 11
192 Aleksandra Lewenda 1993 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
193 Magdalena Świątek 1990 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
194 Alicja Niesłuchowska 1990 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
195 Joanna Stawska 1992 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1