Lista startowa - Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Start
101 Inga Matuszewska 2003 Kostrzyn Fala 9
102 Hanna Markowska-Gruszczyńska 1980 Gruszczyn Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 11
103 Ariel Malicki 1978 Gorzkie pole Fala 12
104 Krzysztof Malicki 1982 Gorzkie pole Fala 11
105 Ewelina Malicka 1983 Kostrzyn Fala 11
106 Piotr Majchrzak 1976 Siedlec Fala 1
107 Arkadiusz Maciaszczyk 1979 Gułtowy Fala 4
108 Patrycja Lis 1998 Kostrzyn Fala 8
109 Aleksandra Lewenda 1993 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
110 Marzanna Kwiatkowska 1968 Kostrzyn Fala 6
111 Patrycja Kuźlak 1993 Komorniki Fala 7
112 Natalia Kujawa 1995 Wróblewo Fala 2
113 Damian Kujawa 1978 Kaczanowo Fala 11
114 krzysztof kucharski 1982 garby Fala 12
115 Arkadiusz Kucharski 1996 Swarzędz Fala 12
116 natalia kucharska 1984 garby Fala 12
117 Marcin Kubzdul 1989 Mosina Fala 4
118 Artur Kubiak 1977 Czempiń Straż Czempiń Fala 5
119 Tomasz Kubiak 1976 Gułtowy Fala 4
120 Piotr Kruszona 1979 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
121 Dominik Kruszona 1987 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 2
122 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 2
123 Bartosz Kozłowski 2000 Kostrzyn Fala 11
124 Maciej Kozłowski 1988 Runowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 2
125 Michał Kowalski 1980 Kociałkowa Górka Mongolscy przemytnicy rzeżuchy Fala 1
126 Józef Grzegorz Kowalczyk 1962 Starczanowo Fala 4
127 Rafał Kowalczyk 1988 Klony For Run Team Fala 9
128 Błażej Kotarski 1984 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 2
129 Elżbieta Kotarska 1975 Kostrzyn Fala 2
130 Tomasz Kopeć 1976 Kostrzyn Fala 7
131 Maciej Klasa 1985 GUŁTOWY Fala 4
132 Paweł Kielan 1979 Siekierki Wielkie Walka Kostrzyn Fala 4
133 Marek Kasprzak 1988 Poznań Fala 5
134 Tomasz Kasprzak 1980 Kostrzyn Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
135 Joanna Kardasz 1985 Wiktorowo Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
136 Paweł Kajdan 1988 Nekla Fala 9
137 Robert Kaczmarek 1973 Wiktorowo Gdzie ta meta Fala VIP 1
138 Jadwiga Jędrzejewska 1993 Nowy Folwark Meta Nowy Folwark Fala 3
139 Agnieszka Jęchorek 1978 Poznań Fala 9
140 Sławomir Jarząb 1978 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
141 Lukasz Jankowski 1982 Kostrzyn Fala 12
142 Przemek Jankowiak 1980 Kostrzyn Fala 5
143 Wiktoria Jankowiak 2005 Kostrzyn Fala 5
144 Monika Jankowiak 1985 Kostrzyn Fala 5
145 Daria Imbiorowicz 1994 Słupca Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
146 Marlena Hofman 1994 Siedleczek Fala 11
147 Szymon Habdad 1996 Kostrzyn Fala 2
148 Marcin Grześkowiak 1985 Siedlec Fala 8
149 Monika Grześkowiak 1987 Siedlec Fala 8
150 JÓZEF GRZESIAK 1972 KOSTRZYN Fala 2
151 Małgorzata Grześ 1988 Kostrzyn Walentego Team Fala 1
152 Piotr Grześ 1988 Kostrzyń Wirujące pedały tej team Fala 1
153 Jacek Grzelak 1995 Kostrzyn Fala 10
154 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 11
155 Grażyna Graczyk 1981 Poznań / Night Runners Poznań Fala 4
156 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań Fala 12
157 Tomasz Gomuła 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 1
158 Weronika Gniffke-Nowak 1985 Kostrzyn Fala 5
159 Kacper Gniffke 1999 Złocieniec Fala 6
160 Mirosław Glapiak 1985 Siekierki Wielkie Fala 5
161 Patryk Fludra 1996 Markowice Fala 8
162 Kasia Echaust 1988 Kostrzyn Fala 7
163 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września Fala 1
164 Katarzyna Dziekańska 1986 Trzemeszno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
165 Dominik Dylewski 1999 Brzeźno Panie daleko jeszcze? Fala VIP 1
166 Marek Duszczak 1980 Kostrzyn Fala 6
167 Karolina Duszczak 1983 Kostrzyn Fala 5
168 Sławomir Dopierała 1976 Iwno Fala 7
169 Iwona Dopierała 1980 Kostrzyn WLKp Fala 1
170 Mariusz Dopierała 1977 Kostrzyn WLKp Fala 1
171 Anna Dobrasz 1989 Glinka Duchowna Fala 12
172 Marcin Dobrasz 1994 Nekla Fala 12
173 Grzegorz Desecki 1977 Gułtowy Fala 8
174 Katarzyna Desecka 1980 Gułtowy Fala 8
175 Mariusz Daroszewski 1990 Kostrzyn Fala 10
176 Krystian Czerniak 1991 Kostrzyn Fala 3
177 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
178 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
179 JOANNA CIESIELCZYK 1984 Trzemeszno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
180 Mariusz Chłędowski 1989 Kostrzyn Walka - Kostrzyn Fala 4
181 Robert Cendalski 1975 Poznań Fala 9
182 Przemysław Budny 1976 Siekierki Wielkie Sąsiedzi Fala 3
183 Iwona Brukwicka 1984 Kostrzyn Fala 1
184 Kacper Bogdan 2002 Poznań Fala 5
185 Marta Bogajczyk 1990 Przeźmierowo Fala 5
186 Arkadiusz Bilski 1991 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala VIP 1
187 Leszek Biały 1990 Kostrzyn Koleje Wielkopolskie Fala 9
188 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno UMIGOWSKIE DZIOŁCHY Fala 6
189 Jan Bernaciak 1987 Gniezno Fala 6
190 Miłosz Barański 1987 Swarzędz Fala 11
191 Zbigniew Banasiewic 1979 Bierzglinek BRZGTEAM Fala 3
192 Arkadiusz Adamski 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 6
193 Dariusz Adamski 1963 Kostrzyn Stowarzyszenie Walka Kostrzyn Fala 10
194 Lukasz Abramowicz 1987 Września NRW Września/ Body Expert M. Grześkiewicz Fala 9
195 Michał Abakanowicz 1980 Słupsk Walka Kostrzyn Fala 4