Lista startowa - Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Start
1 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 1
2 Maria Zwolińska 2002 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 12
3 Radosław Żurek 1980 Kórnik Fala 5
4 Paweł Żurawski 1984 Pławce Fala 8
5 Paweł Ziętkowski 1984 Nowe Miasto Fala 12
6 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
7 Tomasz Zaporowski 1988 Gułtowy Fala 8
8 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
9 Małgorzata Wypych 2003 Kostrzyn WLKP Stajnia Kokoszki Fala 12
10 Michał Wróbel 1990 Brzeźno Fala 6
11 Daniel Woźniak 1998 Poznań Fala 9
12 Jolanta Wolniewicz 1982 Siedlec Fala 8
13 Dagmara Witaszek 1995 Kostrzyn Fala 7
14 Jakub Werbiński 1986 Poręba Sąsiedzi Fala 2
15 Aleksandra Wasielewska 1995 Gwiazdowo Fala 6
16 Agata Wasielewska 1997 Kostrzyn Fala 5
17 Joanna Walkowiak 1990 Kostrzyn Stowarzyszenie Walka Kostrzyn Fala 4
18 Marzena Waligóra-Sobczyńska 1976 Kostrzyn Fala 10
19 Angelika Usiaczyk 1994 Siedlec Fala 11
20 Marcin Tomkowiak 1976 Siekierki Wielkie Run For Fun Fala 10
21 Honorata Sławecka 1983 Poznań Fala 5
22 Marek Szymczak 2000 Brzeźno Fala 6
23 Michał Szymanski 1996 Koscian Fala 2
24 Piotr Szulc 1980 Małęczyn Italiano Fala 5
25 Agnieszka Szostak 1990 WRZEŚNIA Meta Fala 3
26 Julia Szmajda 2002 Kostrzyn Fala 11
27 Renata Szcześniak 1973 Września Klub META Fala 10
28 Zuzanna Szczepanik 2003 Dominowo Stajnia Kokoszki Fala 12
29 Mateusz Szczepaniak 1996 Czempiń Fala 7
30 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn Fala 4
31 Magdalena Świątek 1990 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
32 Piotr Strychalski 1994 Września Fala 8
33 Marta Stróżyna 1990 Jasin Fala 7
34 Mariusz Stróżyna 1988 Jasin Fala 7
35 Ireneusz Stroinski 1974 Kostrzyn Fala 9
36 Michał Stolarek 1982 Siekierki Wielkie Fala 12
37 Adrian Stiller 1992 Wróblewo Fala 2
38 Paweł Stawski 1979 Pokrzywnica Fala 9
39 Joanna Stawska 1992 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
40 Daria Stasinska 1995 Kostrzyn Fala 10
41 Mateusz Stasiak 1994 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo/ OSP Miłosław Fala 9
42 Kinga Stankowska 1988 Czapury Fala 12
43 Krystyna Stachowiak 1991 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
44 Hubert Stachowiak 1990 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 2
45 Przemysław Spiżewski 2000 Kostrzyn Fala 10
46 Jakub Spiżewski 1990 Kostrzyn Fala 10
47 Kamila Spiżewska 1995 Kostrzyn Fala 10
48 Patrycja Sowińska 1994 Jasin Fala 7
49 Piotr Sokołowski 1996 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 2
50 Jakub Sokołowski 1998 Kostrzyn Fala 2
51 Kacper Socha 1995 Trzemeszno Fala 6
52 Renata Sobkowiak 1985 Kostrzyn Na Szagę Fala 7
53 Maja Sobczyńska 2003 Kostrzyn Fala 10
54 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
55 Zuzanna Sieroń 2003 Buk Fala 9
56 Daniel Rubiś 1981 Kostrzyn Na Szagę Fala 3
57 Dawid Rosadziński 1985 Gułtowy Fala 8
58 Iwona Rosadzinska 1979 Gułtowy Fala 8
59 Magdalena Ratajczak 1994 Gułtowy Fala 11
60 Tomasz Przybylski 1993 Września Meta Nowy Folwark Fala 3
61 Antonina Przybylska 2006 Komorniki Fala 7
62 Anna Przybylak 1995 Września Meta Studio Fala 11
63 Marzena Prusakiewicz 1971 Września Fala 7
64 Małgorzata Polska-Batorska 1975 Swarzędz Fala VIP 1
65 Anita Pokorska 1995 Siekierki Wielkie Fala 7
66 Fabian Podgórski 2004 Nowojewo Stajnia Kokoszki Fala 10
67 Małgorzata Podedworna 1985 Trzemeszno Fala 6
68 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska UAM Fala 3
69 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 12
70 Krzysztof Plewiński 1988 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 2
71 Emilia Plewinska-Budny 1978 Siekierki Wielkie Sąsiedzi Fala 3
72 Martyna Plewińska 1988 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
73 Stefan Pijanowski 1992 Miłosław Dom Fitnessu Orzechowo Fala 9
74 Alicja Piechnicka 1984 Kostrzyn Fala 5
75 Natalia Piątek 1987 Siedlec Fala 8
76 Radosław Piątek 1981 Siedlec Fala 8
77 Paweł Piaskowski 1972 Siedlec Fala 1
78 AGNIESZKA PIASKOWSKA 1977 Siedlec Fala 1
79 Weronika Pawlak 1988 Poręba Sąsiedzi Fala 3
80 Norbert Pawlak 1999 Kostrzyn Fala 11
81 Przemysław Pawelec 1984 Kostrzyn Tuje_Tuje Fala 12
82 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 9
83 Piotr Ossowski 1984 Iwno KARATE TEAM RAVEN KOSTRZYN Fala 12
84 Żaneta Obara 1976 Nekla Fala 3
85 Dawid Nowinowski 1992 Jasin Fala 7
86 Jakub Nowicki 1994 Nekla Fala 7
87 Albert Nowak 1997 Kostrzyn Fala 6
88 Ewa Nowak 1999 Kostrzyn Fala 10
89 Arkadiusz Nowak 1966 Kostrzyn Fala 6
90 Karolina Niżnik 1986 Pławce Fala 8
91 Alicja Niesłuchowska 1990 Poznań SUSHI & FOOD FACTOR Fala VIP 1
92 Szymon Nadolny 1971 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala VIP 1
93 Tomasz Nadolny 1972 Kostrzyn Oldboje Lechia Kostrzyn Fala 11
94 Łukasz Musioł 1995 Kostrzyn Fala 10
95 Anna Moszczyńska 1993 Kiszkowo Dynamic Strong Klub Sportowy Gniezno Fala 11
96 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 10
97 Krystian Migdałek 1996 Kostrzyn Fala 2
98 Ewelina Miga 1979 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
99 Blazej Miga 1977 Kostrzyn Wielkopolski Sąsiedzi Fala 3
100 Maksymilian Meller 2003 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 1