Lista startowa - Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Startsortuj malejąco
1 Paweł Piaskowski 1972 Siedlec Fala 1
2 Piotr Majchrzak 1976 Siedlec Fala 1
3 Michał Kowalski 1980 Kociałkowa Górka Mongolscy przemytnicy rzeżuchy Fala 1
4 AGNIESZKA PIASKOWSKA 1977 Siedlec Fala 1
5 Maksymilian Meller 2003 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 1
6 Małgorzata Grześ 1988 Kostrzyn Walentego Team Fala 1
7 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września Fala 1
8 Piotr Grześ 1988 Kostrzyń Wirujące pedały tej team Fala 1
9 Iwona Brukwicka 1984 Kostrzyn Fala 1
10 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 1
11 Iwona Dopierała 1980 Kostrzyn WLKp Fala 1
12 Mariusz Dopierała 1977 Kostrzyn WLKp Fala 1
13 Tomasz Gomuła 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 1
14 Renata Szcześniak 1973 Września Klub META Fala 10
15 Kamila Spiżewska 1995 Kostrzyn Fala 10
16 Fabian Podgórski 2004 Nowojewo Stajnia Kokoszki Fala 10
17 Ewa Nowak 1999 Kostrzyn Fala 10
18 Maja Sobczyńska 2003 Kostrzyn Fala 10
19 Jacek Grzelak 1995 Kostrzyn Fala 10
20 Marzena Waligóra-Sobczyńska 1976 Kostrzyn Fala 10
21 Daria Stasinska 1995 Kostrzyn Fala 10
22 Mariusz Daroszewski 1990 Kostrzyn Fala 10
23 Przemysław Spiżewski 2000 Kostrzyn Fala 10
24 Dariusz Adamski 1963 Kostrzyn Stowarzyszenie Walka Kostrzyn Fala 10
25 Łukasz Musioł 1995 Kostrzyn Fala 10
26 Marcin Tomkowiak 1976 Siekierki Wielkie Run For Fun Fala 10
27 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 10
28 Jakub Spiżewski 1990 Kostrzyn Fala 10
29 Angelika Usiaczyk 1994 Siedlec Fala 11
30 Marlena Hofman 1994 Siedleczek Fala 11
31 Magdalena Ratajczak 1994 Gułtowy Fala 11
32 Anna Przybylak 1995 Września Meta Studio Fala 11
33 Julia Szmajda 2002 Kostrzyn Fala 11
34 Miłosz Barański 1987 Swarzędz Fala 11
35 Ewelina Malicka 1983 Kostrzyn Fala 11
36 Anna Moszczyńska 1993 Kiszkowo Dynamic Strong Klub Sportowy Gniezno Fala 11
37 Krzysztof Malicki 1982 Gorzkie pole Fala 11
38 Tomasz Nadolny 1972 Kostrzyn Oldboje Lechia Kostrzyn Fala 11
39 Bartosz Kozłowski 2000 Kostrzyn Fala 11
40 Damian Kujawa 1978 Kaczanowo Fala 11
41 Norbert Pawlak 1999 Kostrzyn Fala 11
42 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 11
43 Hanna Markowska-Gruszczyńska 1980 Gruszczyn Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 11
44 Paweł Ziętkowski 1984 Nowe Miasto Fala 12
45 Piotr Ossowski 1984 Iwno KARATE TEAM RAVEN KOSTRZYN Fala 12
46 Anna Dobrasz 1989 Glinka Duchowna Fala 12
47 Ariel Malicki 1978 Gorzkie pole Fala 12
48 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań Fala 12
49 krzysztof kucharski 1982 garby Fala 12
50 Michał Stolarek 1982 Siekierki Wielkie Fala 12
51 natalia kucharska 1984 garby Fala 12
52 Arkadiusz Kucharski 1996 Swarzędz Fala 12
53 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie Fala 12
54 Zuzanna Szczepanik 2003 Dominowo Stajnia Kokoszki Fala 12
55 Małgorzata Wypych 2003 Kostrzyn WLKP Stajnia Kokoszki Fala 12
56 Kinga Stankowska 1988 Czapury Fala 12
57 Lukasz Jankowski 1982 Kostrzyn Fala 12
58 Przemysław Pawelec 1984 Kostrzyn Tuje_Tuje Fala 12
59 Marcin Dobrasz 1994 Nekla Fala 12
60 Maria Zwolińska 2002 Kostrzyn Stajnia Kokoszki Fala 12
61 Natalia Kujawa 1995 Wróblewo Fala 2
62 Krystian Migdałek 1996 Kostrzyn Fala 2
63 Błażej Kotarski 1984 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 2
64 Elżbieta Kotarska 1975 Kostrzyn Fala 2
65 JÓZEF GRZESIAK 1972 KOSTRZYN Fala 2
66 Krzysztof Plewiński 1988 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 2
67 Piotr Sokołowski 1996 Kostrzyn Strażackie Dziki Fala 2
68 Jakub Werbiński 1986 Poręba Sąsiedzi Fala 2
69 Szymon Habdad 1996 Kostrzyn Fala 2
70 Hubert Stachowiak 1990 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 2
71 Dominik Kruszona 1987 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 2
72 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Fala 2
73 Maciej Kozłowski 1988 Runowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 2
74 Jakub Sokołowski 1998 Kostrzyn Fala 2
75 Michał Szymanski 1996 Koscian Fala 2
76 Adrian Stiller 1992 Wróblewo Fala 2
77 Emilia Plewinska-Budny 1978 Siekierki Wielkie Sąsiedzi Fala 3
78 Tomasz Przybylski 1993 Września Meta Nowy Folwark Fala 3
79 Ewelina Miga 1979 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
80 Żaneta Obara 1976 Nekla Fala 3
81 Blazej Miga 1977 Kostrzyn Wielkopolski Sąsiedzi Fala 3
82 Daniel Rubiś 1981 Kostrzyn Na Szagę Fala 3
83 Krystyna Stachowiak 1991 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
84 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska UAM Fala 3
85 Przemysław Budny 1976 Siekierki Wielkie Sąsiedzi Fala 3
86 Krystian Czerniak 1991 Kostrzyn Fala 3
87 Weronika Pawlak 1988 Poręba Sąsiedzi Fala 3
88 Zbigniew Banasiewic 1979 Bierzglinek BRZGTEAM Fala 3
89 Jadwiga Jędrzejewska 1993 Nowy Folwark Meta Nowy Folwark Fala 3
90 Martyna Plewińska 1988 Kostrzyn Sąsiedzi Fala 3
91 Agnieszka Szostak 1990 WRZEŚNIA Meta Fala 3
92 Grażyna Graczyk 1981 Poznań / Night Runners Poznań Fala 4
93 Arkadiusz Maciaszczyk 1979 Gułtowy Fala 4
94 Marcin Kubzdul 1989 Mosina Fala 4
95 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
96 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn Fala 4
97 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
98 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4
99 Piotr Kruszona 1979 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo Fala 4
100 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn Fala 4