Lista startowa - Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Start
1 Iwona Brukwicka 1984 Kostrzyn Fala 1
2 Krystian Migdałek 1996 Kostrzyn Fala 2
3 Michał Szymanski 1996 Koscian Fala 2
4 Krystian Czerniak 1991 Kostrzyn Fala 3
5 Arkadiusz Maciaszczyk 1979 Gułtowy Fala 4
6 Weronika Gniffke-Nowak 1985 Kostrzyn Fala 5
7 Albert Nowak 1997 Kostrzyn Fala 6
8 Tomasz Kopeć 1976 Kostrzyn Fala 7
9 Dawid Rosadziński 1985 Gułtowy Fala 8
10 Karolina Niżnik 1986 Pławce Fala 8
11 Daria Stasinska 1995 Kostrzyn Fala 10
12 natalia kucharska 1984 garby Fala 12
13 Anna Dobrasz 1989 Glinka Duchowna Fala 12
14 Marcin Kubzdul 1989 Mosina Fala 4
15 Monika Jankowiak 1985 Kostrzyn Fala 5
16 Karolina Duszczak 1983 Kostrzyn Fala 5
17 Małgorzata Podedworna 1985 Trzemeszno Fala 6
18 Marek Duszczak 1980 Kostrzyn Fala 6
19 Kasia Echaust 1988 Kostrzyn Fala 7
20 Dagmara Witaszek 1995 Kostrzyn Fala 7
21 Natalia Piątek 1987 Siedlec Fala 8
22 Paweł Żurawski 1984 Pławce Fala 8
23 Mariusz Daroszewski 1990 Kostrzyn Fala 10
24 Maja Sobczyńska 2003 Kostrzyn Fala 10
25 Damian Kujawa 1978 Kaczanowo Fala 11
26 Arkadiusz Kucharski 1996 Swarzędz Fala 12
27 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań Fala 12
28 Iwona Dopierała 1980 Kostrzyn WLKp Fala 1
29 Elżbieta Kotarska 1975 Kostrzyn Fala 2
30 Przemek Jankowiak 1980 Kostrzyn Fala 5
31 Alicja Piechnicka 1984 Kostrzyn Fala 5
32 Arkadiusz Nowak 1966 Kostrzyn Fala 6
33 Marta Stróżyna 1990 Jasin Fala 7
34 Patrycja Kuźlak 1993 Komorniki Fala 7
35 Radosław Piątek 1981 Siedlec Fala 8
36 Jolanta Wolniewicz 1982 Siedlec Fala 8
37 Ireneusz Stroinski 1974 Kostrzyn Fala 9
38 Przemysław Spiżewski 2000 Kostrzyn Fala 10
39 Marzena Waligóra-Sobczyńska 1976 Kostrzyn Fala 10
40 Angelika Usiaczyk 1994 Siedlec Fala 11
41 Kinga Stankowska 1988 Czapury Fala 12
42 Michał Stolarek 1982 Siekierki Wielkie Fala 12
43 Mariusz Dopierała 1977 Kostrzyn WLKp Fala 1
44 JÓZEF GRZESIAK 1972 KOSTRZYN Fala 2
45 Marta Bogajczyk 1990 Przeźmierowo Fala 5
46 Mirosław Glapiak 1985 Siekierki Wielkie Fala 5
47 Kacper Gniffke 1999 Złocieniec Fala 6
48 Mariusz Stróżyna 1988 Jasin Fala 7
49 Antonina Przybylska 2006 Komorniki Fala 7
50 Katarzyna Desecka 1980 Gułtowy Fala 8
51 Marcin Grześkowiak 1985 Siedlec Fala 8
52 Paweł Stawski 1979 Pokrzywnica Fala 9
53 Julia Szmajda 2002 Kostrzyn Fala 11
54 Marlena Hofman 1994 Siedleczek Fala 11
55 Wiktoria Jankowiak 2005 Kostrzyn Fala 5
56 Agata Wasielewska 1997 Kostrzyn Fala 5
57 Jan Bernaciak 1987 Gniezno Fala 6
58 Patrycja Sowińska 1994 Jasin Fala 7
59 Mateusz Szczepaniak 1996 Czempiń Fala 7
60 Grzegorz Desecki 1977 Gułtowy Fala 8
61 Monika Grześkowiak 1987 Siedlec Fala 8
62 Paweł Kajdan 1988 Nekla Fala 9
63 Jakub Spiżewski 1990 Kostrzyn Fala 10
64 Łukasz Musioł 1995 Kostrzyn Fala 10
65 Ewelina Malicka 1983 Kostrzyn Fala 11
66 Magdalena Ratajczak 1994 Gułtowy Fala 11
67 Paweł Piaskowski 1972 Siedlec Fala 1
68 Jakub Sokołowski 1998 Kostrzyn Fala 2
69 Szymon Habdad 1996 Kostrzyn Fala 2
70 Maciej Klasa 1985 GUŁTOWY Fala 4
71 Józef Grzegorz Kowalczyk 1962 Starczanowo Fala 4
72 Kacper Bogdan 2002 Poznań Fala 5
73 Honorata Sławecka 1983 Poznań Fala 5
74 Kacper Socha 1995 Trzemeszno Fala 6
75 Michał Wróbel 1990 Brzeźno Fala 6
76 Dawid Nowinowski 1992 Jasin Fala 7
77 Marzena Prusakiewicz 1971 Września Fala 7
78 Patryk Fludra 1996 Markowice Fala 8
79 Agnieszka Jęchorek 1978 Poznań Fala 9
80 Kamila Spiżewska 1995 Kostrzyn Fala 10
81 Krzysztof Malicki 1982 Gorzkie pole Fala 11
82 Lukasz Jankowski 1982 Kostrzyn Fala 12
83 Małgorzata Polska-Batorska 1975 Swarzędz Fala VIP 1
84 Piotr Majchrzak 1976 Siedlec Fala 1
85 Adrian Stiller 1992 Wróblewo Fala 2
86 Żaneta Obara 1976 Nekla Fala 3
87 Tomasz Kubiak 1976 Gułtowy Fala 4
88 Radosław Żurek 1980 Kórnik Fala 5
89 Marzanna Kwiatkowska 1968 Kostrzyn Fala 6
90 Marek Szymczak 2000 Brzeźno Fala 6
91 Jakub Nowicki 1994 Nekla Fala 7
92 Patrycja Lis 1998 Kostrzyn Fala 8
93 Piotr Strychalski 1994 Września Fala 8
94 Robert Cendalski 1975 Poznań Fala 9
95 Inga Matuszewska 2003 Kostrzyn Fala 9
96 Ewa Nowak 1999 Kostrzyn Fala 10
97 Bartosz Kozłowski 2000 Kostrzyn Fala 11
98 Miłosz Barański 1987 Swarzędz Fala 11
99 Ariel Malicki 1978 Gorzkie pole Fala 12
100 Marcin Dobrasz 1994 Nekla Fala 12