Lista startowa - Dziewicza Góra Biega

Lp Imię Nazwisko Miasto Klub sportowy Dystans
1 Tadeusz Koroński Poznań parkrun 10,3 km
2 Tomasz Bojkowski Poznań 10,3 km
3 Karolina Kozłowska Poznań 5,15 km NW
4 Jacek Lipczyński Kozieglowy 5,15 km
5 Grzegorz Karpiński Poznań mesondzi lajf stajl 10,3 km
6 Waldemar Szyszłowski Poznań 10,3 km
7 Przemysław Prymas Swarzędz 10,3 km
8 Radosław Wróblewski Gniezno VELUX 10,3 km
9 David Ziojła Poznań Biegam Bo Lubię :-) 10,3 km
10 Katarzyna Hałas Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 10,3 km
11 Marcin Grzegorzek Białężyn KB Gepard Murowana Goślina 5,15 km
12 Paweł Kromski Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15 km NW
13 Małgorzata Wawrzyniak Poznań parkrun Poznań/Żabka Team 10,3 km
14 Robert Wawrzyniak Poznań Parkrun Poznań 10,3 km
15 Dorota Dolata Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15 km NW
16 Roman Marciniak Czerwonak 10,3 km
17 Tomasz Kluza Mogilno 1982 5,15 km
18 Anita Marcinkowska Luboń 10,3 km
19 Karol Ciszak Poznań DAT 10,3 km
20 Sebastian Sobecki Gruszczyn Pro366 10,3 km
21 Kasia Jakubowska Wągrowiec ADHD Squad 5,15 km
22 Marzena Surdyk Wągrowiec ADHD Squad 5,15 km
23 Asia Pędzińska Wągrowiec ADHD Squad 5,15 km
24 Beata Krycchowska Wągrowiec ADHD Squad 5,15 km
25 Adam Węgrowski Dąbrowa parkrun Dąbrówka 10,3 km
26 Agnieszka Doroszkiewicz Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15 km NW
27 Tomasz Kędziora Promno Pobiedziska Running Team 10,3 km
28 Marcin Frydrych Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15 km NW
29 Dorota Ptak Poznań. #Piątkowo na Biegowo 5,15 km
30 Adam Ptak Poznań. #Piątkowo na Biegowo 5,15 km
31 Anna Balczyńska Poznań 5,15 km
32 Marek Ozdoba Poznań KB Intrex Poznań 10,3 km
33 Agnieszka Gawlik Oborniki 5,15 km
34 Maciej Gudzio Czerwonak 5,15 km NW
35 Mariusz Garcon Opalenica 5,15 km
36 Oskar Dolny Poznań 5,15 km
37 Elżbieta Wojtkowiak Poznań 5,15 km
38 Katarzyna Łatyszew Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 5,15 km
39 Beata Płażalska Skoki 10,3 km
40 Hubert Kaczkowski Promnice 10,3 km
41 Paweł Wachowiak Szamotuły KB Szamotuły 5,15 km
42 Alina Juskowiak Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3 km
43 Dariusz Cwalina Poznan 10,3 km
44 Monika Prosianowska JANOWIEC WLKP. 5,15 km NW
45 Agnieszka Sawicka Poznań Deloitte Adventure Team 10,3 km
46 Paula Bagińska Poznań 10,3 km
47 Joanna Ratajczak Poznań PnB 5,15 km
48 Karolina Bogusiewicz Poznań JANOWY MŁYN 10,3 km
49 Jarosław Ciszak Poznań 10,3 km
50 Elżbieta Chwiałkowska Sierosław 5,15 km
51 Marek Szydlowski Poznan CBN/Parkrun 10,3 km
52 Michał Chorążyczewski Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3 km
53 Ewelina Firlej Poznań gRUNwald Team Poznań 5,15 km
54 Sonia Rzeszotka Poznań 5,15 km
55 Michał Nowak Poznań # DRUŻYNA SZPIKU 10,3 km
56 Rafał Czerwiński Suchy Las Smashing Pąpkins 10,3 km
57 Przemysław Stankowski Poznań 5,15 km
58 Agnieszka Nowicka Oborniki 5,15 km
59 Jarosław Broniszewski Miekowo Miekowo 5,15 km
60 Rafał Nowakowski Poznań 5,15 km NW
61 Kamil Wolski Poznań 10,3 km
62 Zdzisław Cieślik Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10,3 km
63 Wojciech Smukalski Czerwonak 5,15 km
64 Lucyna Habelska Czerwonak 5,15 km
65 Paweł Kubicki Skoki Nordic Walking Kiekrz 5,15 km NW
66 Sławka Olejniczak Poznań Ciastki.pz 5,15 km
67 Ewa Ewertowska Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15 km NW
68 Maciej Majchrzak Wrocław 10,3 km
69 Łukasz Nojman Suchy Las 5,15 km
70 Aleksander Gałek Poznań pragmatiq.pl 10,3 km
71 Marta Ignasiak Poznań 5,15 km
72 Wojciech Łyszczarz Poznań 10,3 km
73 Artur Szczepaniak Poznań Deloitte Adventure Team 10,3 km
74 Jakub Gilgenast Poznań Deloitte Adventure Team 10,3 km
75 Dagmara Gierasińska Pobiedziska 5,15 km
76 Michał Gazda Poznań Constravia 5,15 km
77 Anita Waszyk Zalasewo MUAY RUNNING TEAM 10,3 km
78 Robert Janczewski Baranowo Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15 km NW
79 Anna Kuczyńska Obornikki Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15 km NW
80 Jakub Gorzelańczyk Golęczewo Tour de run 10,3 km
81 Norbert Paradowski Poznań 10,3 km
82 Adam Kałamaja Poznań 5,15 km
83 Paweł Bogusz Poznań Cybina Team 10,3 km
84 Mirosław Fręśko Poznań 1976 10,3 km
85 Karina Fresko Poznań 5,15 km
86 Tomasz Szał Poznań ETA UPS TEAM 10,3 km
87 Marcin Kołdyka Poznań 1980 10,3 km
88 Adrianna Czaczyk Suchy Las 5,15 km
89 Liliana Gorzelańczyk Golęczewo 10,3 km
90 Magdalena Bień Poznań 5,15 km
91 Jakub Dąbrowicz Komorniki 10,3 km
92 Daniel Berka Gołąńcz Team Run Golancz 10,3 km
93 Agnieszka Kędzierska Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 5,15 km NW
94 Anna Świt Suchy Las Rycerze Ortalionu 5,15 km
95 Wojciech Gajda Poznań Rycerze Ortalionu 10,3 km
96 Katarzyna Schmidtke Komorniki 5,15 km
97 Krzysztof Zakrzewski Palędzie 3:33 TEAM 10,3 km
98 Monika Kurpisz Poznan 5,15 km
99 Kevin Gziel Poznań Parkrun Poznań 5,15 km
100 Monika Malinowska Poznań 5,15 km NW