Lista startowa - Duo Cykl Wielkopolska 2022 - SKOKI - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Karnet
1 Wiesław Wiącek 1948 Skoki nie
2 Adam Adamowicz 1971 Gorzów Wlkp. Rowerowy Rzepin tak
3 Marcin Balcerzak 1985 Siekierki Wielkie Blum team tak
4 Artur Baturo 1968 Potasze FTI Racing Team nie
5 MICHAŁ BEDNAREK 1979 GNIEZNO GKKG Gniezno nie
6 Marcin Białczyk 1987 Rościmin Carlsberg Shared Services nie
7 Marcin Bojanowski 1980 Oborniki nie
8 Dawid Bratko 1993 Września tak
9 Zuzanna Budych 1991 Poznań Carlsberg Shared Services nie
10 Waldek Buszewicz 1980 Poznań tak
11 Mikołaj Błaszczyk 1981 Skoki nie
12 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina TURYSCI TEAM nie
13 EWA GENDERA 1984 POZNAŃ gRUNwald Team Poznań nie
14 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne nie
15 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września nie
16 Anna Groszewska 1985 Pamiątkowo nie
17 Sławomir Heinrychowski 1980 Skoki Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań nie
18 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki Triathlon Oborniki/TermoOrganika tak
19 Julia Jakś 1984 Poznań nie
20 Piotr Jakś 1985 Poznań nie
21 ALEKSANDER JĘSIEK 1961 Leszno Ciesiółka Team Leszno nie
22 Adam Kaczmarek 1970 Poznań Parkrun Polska nie
23 Beata Kaczmarek 1971 Poznań nie
24 Beata Kaczmarek 1971 Poznań MTB Rusałka Poznań nie
25 Radosław Kasiński 1977 Poznań HERNIK TEAM nie
26 Marek Kawczyński 1987 Śrem nie
27 Marcin Kaźmierczak 1989 Damasławek tak
28 Hubert Kaźmierski 1994 Poznań Peleton Września tak
29 MACIEJ KICIŃSKI 1980 Poznań nie
30 Ireneusz Kijak 1985 Poznań AlleSport nie
31 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy nie
32 Piotr Klupczynski 1992 Wągrowiec Work Assist Group nie
33 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn ChTR / PCH_RUN tak
34 Mariusz Kobus 1977 Gostyń JIM TEAM MTB GOSTYŃ nie
35 Maciej Krumplewski 2006 Poznań nie
36 Aleksandra Kuraszyk 1992 Skoki nie
37 Radoslaw Kłos 2006 Kicin nie
38 Grzegorz Lembowicz 1976 Swarzędz nie
39 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team nie
40 Aleksandra Libera 1994 Toruń nie
41 Tomasz Lurka 1977 Szamotuły nie
42 Bartosz Machoński 1974 Dąbrowa Zabawki HitCena.pl tak
43 Tomasz Michalak 1978 Rosnówko Komorniki MTB Team tak
44 Izabela Michalak 1979 Rosnówko Komorniki MTB Team tak
45 Oktawia Michalska 1980 Poznań Carlsberg Shared Services nie
46 Mirosław Musielak 1986 Wągrowiec Dziki Squad nie
47 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki nie
48 Agnieszka Nagórska 1992 Ciechocinek nie
49 Ryszard Nagórski 1956 Ciechocinek nie
50 Agnieszka Napierała 1983 Rokietnica AKB TEAM nie
51 Marek Nowaczkiewicz 1977 Skoki Dojazd Team nie
52 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń Best Drive Mosina tak
53 Dawid Nowak 1981 Poznań nie
54 Jacek Nowicki 1968 Kostrzyn nie
55 Paweł Nowicki 1976 Kostrzyn nie
56 Michał Orliński 1983 Poznań Carlsberg Shared Services nie
57 Artur Owczarek 1970 Komorniki Komorniki MTB Team nie
58 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec nie
59 Jakub Piątek 1990 Poznań Komorniki MTB Team nie
60 Stanisław Pieczyński 2006 Murowana Goślina SR Katorżnik Murowana Goślina nie
61 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina SR Katorżnik Murowana Goślina nie
62 Robert Pietek 1972 Bolechówko Ofix.pl Bike Team tak
63 Mikołaj Pietz 1979 Poznań CBN nie
64 Viktoria Porazińska 1976 Bydgoszcz nie
65 Maciej Połczyński 1981 Poznań Stalowa Łyda tak
66 Tomasz Połczyński 1955 Poznań Stalowa Łyda tak
67 Marcin Przybyła 1974 Szreniawa Komorniki MTB Team nie
68 Ewa Rabsch-Surmacz 1978 Poznań WKSB tak
69 ANDRZEJ RAPKE 1966 Trzcianka ZASAPANI -HYDRO Trzcianka nie
70 Maciej Ratajszczak 1988 Czempiń Kulawe Dziki Team nie
71 Marcin Rogaliński 1978 Owińska Mafia T tak
72 Przemysław Rosiński 1977 Pamiątkowo nie
73 Beniamin Rozczyński 1993 Luboń Adam Głogowski - Głodny Zwycięstwa nie
74 Vincent Ruel 1986 Poznań Carlsberg Shared Services nie
75 Norbert Ruta 1996 Skoki 420 nie
76 Włodzimierz Ryglowski 1985 Gostyń nie
77 Vijay Sankarapillai 1988 Poznań Carlsberg Shared Services nie
78 Paweł Semczuk 1978 Tarnowo Podgórne nie
79 Mateusz Serek 2005 Swarzędz Piwo Rowerowe nie
80 Paweł Siatecki 1992 Poznań tak
81 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Hart Skoki nie
82 Milena Sikora 1984 Poznań nie
83 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo nie
84 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu tak
85 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny tak
86 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW nie
87 Wojtek Sołtys 1980 Poznań Unit Martombike Team nie
88 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje Gogol mtb nie
89 Aleksandra Strucka 1986 Poznań DomData Run Team tak
90 Izabela Szacht 1982 Poznań nie
91 Rafał Szacht 1983 Poznań nie
92 Andrzej Szczęsny 1982 Poznań tak
93 Michał Taciak 1975 Poznań MichuExtreme nie
94 Przemek Torzewski 1984 Wągrowiec nie
95 Aldona Trzebiatowska 1977 Gdynia Bogdziewicz Team Cumulus nie
96 Krzysztof Wewiór 1975 Kamionki Drużyna Szpiku nie
97 Karol Wiącek 1984 Swarzędz nie
98 Joanna Wierzbicka 1975 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie
99 Marta Wiśniewska 1984 Poznań tak
100 Krzysztof Witkowski 2001 Luboń Road Bikers Poznań nie