Lista startowa - Duo Cykl Wielkopolska 2022 - CZERWONAK - indywidualni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Karnet
1 Adam Adamowicz 1971 Gorzów Wlkp. Rowerowy Rzepin tak
2 Paweł Bąk 1989 Rynarzewo Carlsberg Shared Services nie
3 Marcin Balcerzak 1985 Siekierki Wielkie Blum team tak
4 Krzysztof Banaszak 1986 Kiekrz nie
5 Artur Baturo 1968 Potasze FTI Racing Team nie
6 Marcin Białczyk 1987 Rościmin Carlsberg Shared Services nie
7 Adrian Bocianowski 1997 Śrem nie
8 Karolina BOGUSZ 1998 Poznań Nypelek team Poznań nie
9 Marcin Bojanowski 1980 Oborniki Nordic Walking Kiekrz Poland nie
10 Dawid Bratko 1993 Września tak
11 Zuzanna Budych 1991 Poznań Carlsberg Shared Services nie
12 Waldek Buszewicz 1980 Poznań tak
13 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali nie
14 Arleta Czerwińska 1959 Czerwonak nie
15 Agnieszka Czerwińska-Belanger 1982 Murowana Goślina nie
16 Jarosław Czerwiński 1959 CZERWONAK nie
17 Magdalena Danielewicz 1995 Sławica nie
18 Roksana Dałek 1988 Murowana Goślina nie
19 Beata Deckert 1983 Kowanowko ------ nie
20 Bartosz Dereń 1981 Murowana Goślina nie
21 Franciszek Donarski 2004 Białe Błota n bike academy nie
22 Mariusz Duda 1986 Lusówko nie
23 Rafał Dudek 1971 Czapury solista nie
24 Alicja Ekner 1983 Dąbrówka nie
25 Bartosz Elegańczyk 1982 Bolechówko Mafia T nie
26 MIROSŁAW GIL 1977 Bolechowo Osiedle nie
27 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne nie
28 Michał Górniak 1991 Poznań Rybczyński Team / BikeSis nie
29 Klaudiusz Henschel 1975 Oborniki Triathlon Oborniki/TermoOrganika tak
30 Sebastian Jabłoński 1979 KOZIEGŁOWY nie
31 Julia Jakś 1984 Poznań nie
32 Piotr Jakś 1985 Poznań nie
33 Sylwia Janoś 1974 Czerwonak nie
34 ALEKSANDER JĘSIEK 1961 Leszno Ciesiółka Auto Group/ Maraton Leszno nie
35 Paweł Kaczmarek 1983 Kórnik nie
36 Marek Kawczyński 1987 Śrem nie
37 Mikołaj Kaźmierczak 1994 Kawcze nie
38 Marcin Kaźmierczak 1989 Damasławek tak
39 Hubert Kaźmierski 1994 Poznań Peleton Września tak
40 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega nie
41 Piotr Klichowicz 1984 Koziegłowy nie
42 Marcin Klichowicz 2006 Czerwonak nie
43 piotr Klupczynski 1992 Murowana Goślina nie
44 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn ChTR / PCH_RUN tak
45 Mariusz Kobus 1977 Gostyń JIM TEAM MTB GOSTYŃ nie
46 Mirek Kolenda 1972 kłodawa KS Kłodawa nie
47 Edward Królikowski 1970 Plewiska KS POSNANIA nie
48 Aleksandra Kuraszyk 1992 Skoki nie
49 Daniel Labrzycki 1985 Grodzisk Wlkp. Danflor Team nie
50 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina nie
51 Daniel Lorenz 1974 Kiekrz Kibolski KS nie
52 Tomasz Lurka 1977 Szamotuły nie
53 Bartosz Machoński 1974 Dąbrowa Zabawki HitCena.pl tak
54 Marcin Majchrzak 1990 Poznań Carlsberg Shared Services nie
55 Filip Mańczak 1979 Kicin Aktywni Razem nie
56 Mariusz Marciniak 1975 Piaski MARWIN nie
57 Roman Marciniak 1976 Czerwonak nie
58 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega nie
59 Nikodem Matuszewski 1989 Baranowo Carlsberg Shared Services nie
60 Izabela Michalak 1979 Rosnówko Komorniki MTB Team tak
61 Tomasz Michalak 1978 Rosnówko Komorniki MTB Team tak
62 Oktawia Michalska 1980 Poznań Carlsberg Shared Services nie
63 Gerard Miłek 1999 Śrem nie
64 Stanisław Muchajer 1957 Pniewy Niezniszczalni nie
65 Katarzyna Mudlaff 1988 Koziegłowy Aktywni Razem nie
66 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki nie
67 Łukasz Naganowski 1991 Chrząstowo nie
68 Agnieszka Nagórska 1992 Ciechocinek nie
69 Ryszard Nagórski 1956 Ciechocinek nie
70 Agnieszka Napierała 1983 Rokietnica AKB TEAM nie
71 Adam Niedźwiecki 2001 Swarzędz MKS Nekla nie
72 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń Best Drive Mosina tak
73 Piotr Nowak 1992 Poznań Nypelek team Poznań nie
74 Michał Och 1982 Murowana Goslina Och co za team nie
75 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO nie
76 Michał Orliński 1983 Poznań Carlsberg Shared Services nie
77 Artur Patallas 1976 Duszniki Niezniszczalni nie
78 Katarzyna Patelska 1988 Łosiniec Hart Skoki nie
79 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina SR Katorżnik Murowana Goślina nie
80 Stanisław Pieczyński 2006 Murowana Goślina SR Katorżnik Murowana Goślina nie
81 Robert Pietek 1972 Bolechówko Ofix.pl Bike Team tak
82 Maciej Połczyński 1981 Poznań Stalowa Łyda tak
83 Tomasz Połczyński 1955 Poznań Stalowa Łyda tak
84 Joanna Przybysz 1982 Poznań PCSS GO nie
85 Natalia Przytuła 1993 NEKLA Pato squad nie
86 Ewa Rabsch-Surmacz 1978 Poznań WKSB tak
87 ANDRZEJ RAPKE 1966 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka nie
88 Patryk Ratajczak 1980 Luboń nie
89 Marcin Rogaliński 1978 Owińska Mafia T tak
90 Patryk Rudnicki 1993 NEKLA Pato squad nie
91 Vincent Ruel 1986 Poznań Carlsberg Shared Services nie
92 Vijay Sankarapillai 1988 Poznań Carlsberg Shared Services nie
93 Paweł Siatecki 1992 Poznań tak
94 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Górski Asfalt nie
95 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu tak
96 Ewa Smura 1984 Poznań nie
97 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny tak
98 Krzysztof Solarek 1987 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW nie
99 Jakub Sowiński 1979 Kicin nie
100 Wojciech Sołtys 1980 Poznań Unit Martombike Team nie