Lista startowa - V CROSS DUATHLON ŻARNOWIEC

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Magdalena Adamek 1985 Dąbrówka
2 Arkadiusz Antczak 1980 Dopiewo
3 Mateusz Argasiński 1983 Dopiewiec
4 Piotr Augustyniak 1974 Skórzewo
5 Przemysław Bączkiewicz 1990 Komorniki
6 MARCIN BALCERZAK 1979 Gołuchów
7 Maciej Bendlewski 1983 Buk
8 Zbigniew Bocian 1967 Poznań Komorniki MTB Team
9 Bartosz Bylina 1972 Poznan
10 Michał Błajet 1980 Skórzewo CCR Sport
11 Jerzy Cichocki 1976 Dąbrówka
12 Marcin Dembkowski 1979 Dopiewiec
13 Szymon Derucki 1982 Komorniki
14 Piotr Dopierała 1978 Dopiewo martombike.pl AR Team
15 Adrian Drab 1983 Kalisz Unit Martombike Team
16 Mariusz Duda 1986 Lusówko Unit Martombike Team
17 Rafał Fabisz 1974 Dopiewiec NO NAME
18 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
19 Anna Gaca 1982 Dopiewiec
20 Dominik Gaca 1982 Dopiewiec
21 Mateusz Gajewski 1999 Poznań Smaruj na Trening
22 Jacek GRAJZER 1966 Poznan MTB ENERGY POZNAŃ TEAM
23 Mariusz Grobelny 1980 Dopiewo dopiewo
24 Jacek GRUBA 1960 Brzoza TRISPACE/TREK
25 Eugeniusz Gryska 1948 Konarzewo
26 Andrzej Grzelak 1977 Dąbrówka
27 Jacek Henschke 1981 Skórzewo
28 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
29 DARIUSZ JANOWSKI 1967 ZBĄSZYŃ DARSAT Zbąszyń
30 Tomasz Jarzembowski 1980 Plewiska WLKP Mountains Ultra
31 Aleksander Jęsiek 1961 Leszno Ciesiółka Team
32 Jakub Jezierski 1987 Rosnowo Komorniki MTB Team
33 Jakub Jeziółkowski 1983 Pniewy Gira się kręci
34 Krystian Józefiak 1986 Zakrzewo
35 Adam Jurago 1986 Poznań
36 Tymon Kaczmarek 1980 Zakrzewo parkrun Dąbrówka
37 HUBERT KACZMAREK 1973 DPOPIEWO
38 Sebastian Kahla 1979 Grodzisk Wielkopolski
39 Krystian Kalinowski 1993 Białystok AGR Podlasie
40 Jacek Kańduła 1987 Wielka Wieś
41 Małgorzata Kapcińska 1973 Lusówko Zgrupka Team
42 Mariusz Kimmel 1969 Komorniki KTTK KOMORZANKA
43 piotr klupczynski 1992 Murowana Goslina MERX team Wągrowiec
44 Mariusz Kobus 1977 Gostyń JIM TEAM MTB GOSTYŃ
45 Przemysław Konieczny 1983 Dopiewiec
46 Jakub Kośmicki 2000 Dopiewo Dop-Dent Academy
47 Patryk Kowalski 1978 Suchy Las
48 EDWARD KRÓLIKOWSKI 1970 PLEWISKA KS POSNANIA
49 Bartosz Kurczewski 1977 Gruszczyn BE3 CITYZEN
50 Marek Kuziów 1981 Rokietnica MF team
51 Kinga Kwiatkowska 1983 Dąbrówka
52 Daniel Labrzycki 1985 Grodzisk Wlkp. Danflor Team
53 Ireneusz Lubiatowski 1966 Gubin
54 Tomasz Ludek 1984 Przeźmierowo Dash Digital Cash
55 Tomasz Lurka 1977 Szamotuły
56 Józef Makowicz 1956 Żary SAINT-GOBAIN SQUAD
57 Mikołaj Marcinkowski 1975 Dopiewiec Zgrupka Team
58 Maciej Marczak 1979 Komorniki Komorniki MTB Team
59 Joanna Marczak 1980 Komorniki Komorniki MTB Team
60 Marek Matuszewski 1972 Śrem Runner's Power Śrem
61 Izabela Michalak 1979 Rosnówko Komorniki MTB Team
62 Tomasz Michalak 1978 Rosnówko Komorniki MTB Team
63 Tomasz Mikołajczyk 1979 Dopiewiec explorador
64 Bartosz Napierała 1983 Rokietnica AKB TEAM
65 Agnieszka Napierała 1983 Rokietnica AKB TEAM
66 Maciej Niewiada 1981 Dopiewo explorador
67 Tomasz Niewiedział 1969 Poznań TNT Tri
68 Beata Oleksy 1980 Kościan Kościan Team
69 Adrianna Owczarek 1999 Komorniki Komorniki MTB Team
70 Artur Owczarek 1970 Komorniki Komorniki MTB Team
71 Piotr Pastwa 1981 Palędzie
72 Dariusz Peczyński 1986 Luboń
73 Mateusz Przybył 1988 Dopiewiec
74 Marcin Przybyła 1974 Szreniawa Komorniki MTB Team
75 Szymon Przywecki 1989 Chomęcice Komorniki MTB Team
76 Wojciech Quoos 1986 Skórzewo
77 Gizela Rakowska 1984 Poznań Northtec Bike Team
78 Tomasz Ratajczak 1980 Palędzie paleteam
79 Tomasz Ratajczak 1975 Plewiska brak
80 Piotr Ratajczak 1983 Przeźmierowo
81 Krzysztof Roszczenko 1976 poznań
82 Mateusz Sędzicki 1977 Dopiewo Poznań Race Team
83 Krzysztof Skaza 1977 Komorniki Komorniki MTB Team
84 Mikołaj Sobczak 1977 Skórzewo WLKP Mountains Ultra
85 Kura Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny
86 MICHAŁ SOKÓŁ 1982 Modrze Grodziski Klub Biegacza
87 Wojtek Sołtys 1980 Poznań Unit Martombike Team
88 Marcin Stefanski 1976 Poznań Zwarta Grupa bojowa biegaczy
89 Tomasz Stępniak 1983 Luboń
90 Przemysław Szarlik 1970 Dopiewiec
91 Andrzej Szczęsny 1982 Poznań
92 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice Klub Kolarski Fala Park
93 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS
94 Rashel Talukder 1982 Skrzynki Mafia T
95 Piotr Tonder 1986 Skórzewo
96 Wojciech Turbański 1970 Leszno
97 Robert Walczak 1980 Poznań #Biegiemwlas Cytadela by Night
98 Bartosz Walkowiak 1980 Plewiska KS POSNANIA
99 Lucyna Waśko 1986 Skórzewo
100 Pawel Wasniowski 1975 Dabrowka