Lista startowa - XXIV Cztery Mile Jarka - biegi dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 92
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Nadia Baczyńska 2013 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
2 Elena Badecka 2014 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
3 Kacper Bajuk 2011 Wysoka
4 Agata Balinowska 2010 Nowa Sól
5 Kornelia Balinowska 2016 Nowa Sól
6 Darek Bojzan 2008 Międzywodzie LUKS Bałtyk Dziwnów
7 Michał Chodzin 2008 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
8 Filip Cięciara 2014 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
9 Antoni Cieszyński 2014 Stobno
10 Michalina Ciołek 2017 Kamień Pomorski
11 Lena Czechowska 2011 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
12 Lena Dąbkowska 2008 Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
13 Martyna Draganik 2015 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
14 Oliwier Dziemieńczuk 2009 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
15 Patrycja Hut 2009 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
16 Hubert Hut 2010 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
17 Oliwia Iwańciów 2010 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
18 Julia Iwanowska 2009 Chocianów
19 Zuzanna Iwanowska 2014 Chocianów
20 Aleksandra Jasinowska 2020 Szczecin Rock Your Body
21 Stanisław Jasinowski 2018 Szczecin Rock Your Body
22 Oliwier Jednak 2007 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
23 Maja Kaczmarek 2012 Trzebiel
24 Kaja Kaczmarek 2016 Trzebiel
25 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek kajaki2.pl/Drużyna Szpiku
26 Kinga Kalocińska 2018 Koszalin
27 Blanka Kalocińska 2015 Koszalin
28 Zofia Kalocińska 2017 Koszalin
29 Zuzanna Kobylinska 2012 Wrzosowo
30 Hugo Kobylinski 2015 Wrzosowo
31 Leo Kobylinski 2015 Wrzosowo
32 Tosia Kolb 2015 Sosnowiec
33 Olek Kolb 2011 Sosnowiec
34 Dominik Korman 2007 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
35 Franciszek Kornaś 2008 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
36 Jan Kornaś 2010 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
37 Basia KOT 2018 Dzierzoniow
38 Antoni KOT 2014 Dzierzoniow
39 Hanna Koza 2007 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
40 Wiktor Kresak 2016 Krakow
41 Krzysztof Kresak 2011 Krakow
42 Oliwier Król 2012 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
43 antoni kuc 2011 nowinki
44 Weronika Latała 2011 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
45 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
46 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
47 Szymon Lewandowski 2007 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
48 Karol Mazurek 2011 Bobowicko biegam bo chcę☺
49 Lena Michalska 2010 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
50 Hanna Mikołajuk 2011 Bezrzecze
51 Martyna Moczko 2009 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
52 Szymon Moczko 2011 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
53 Wiktoria Musiał 2014 Wysoka Kamieńska
54 Jakub Musiał 2012 Wysoka Kamieńska
55 Michał Młyńczyk 2014 Dzierżoniów
56 Mateusz Około-Kułak 2010 Dziwnów Szkoła Podstawowa Dziwnów
57 Szymon Około-Kułak 2009 Dziwnów Szkoła Podstawowa Dziwnów
58 Nikola Olejnik 2009 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
59 Karol Osiński 2014 Gliwice
60 Wojciech Ostaszewski 2013 Karsko
61 Igor Ozga 2014 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
62 Marta Pawlik 2010 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
63 Adam Rehlis 2009 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
64 Marta Różycka 2008 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
65 Karol Różycki 2009 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
66 HUBERT SARBIEWSKI 2014 Trzebiatów
67 ANTONI SARBIEWSKI 2019 TRZEBIATÓW
68 Julia Sawicz 2009 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
69 Amelia Strzałka 2010 Kamień Pomorski
70 Julia Szatan 2013 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
71 Emilia Szczupak 2015 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
72 Michał Szostok 2016 Katowice W pogoni za duchem
73 Piotr Szostok 2013 Katowice W pogoni za duchem
74 Tymoteusz Sztukin 2013 Golczewo
75 Filip Sztukin 2008 Golczewo
76 Piotr Słodkowski 2008 Bystrzyca Kłodzka ULKS Bystrzyca Kłodzka
77 Kajetan Tomkiewicz 2009 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
78 Paulina Tubicz 2008 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
79 Antoni Tutka 2015 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
80 Piotr Wierzbicki 2012 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
81 Maja Winiarczyk 2020 Świebodzice
82 Dawid Winiarczyk 2020 Świebodzice
83 Kacper Witowski 2011 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
84 Marcel Woźniakowski 2007 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
85 Patryk Wróblewski 2009 Kamień Pomorski LUKS Bałtyk Dziwnów
86 Natalia Wrońska 2008 Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
87 Tymon Ząber 2011 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
88 Ida Zagrobelna 2010 Wrocław
89 Iwo Zagrobelny 2008 Wrocław
90 Antoni Zych 2011 Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
91 Oliwia Zych 2009 Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
92 Magdalena Łabuz 2007 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin