Lista startowa - XXIV Cztery Mile Jarka

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 120
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Izabela Adamiec 1992 Wilkszyn
2 Henryk Ambrosiewicz 1949 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
3 Kornel Balinowski 1982 Nowa Sól
4 Mateusz Bartczak 2001 Niemcz Brzoza Biega
5 Łukasz Bogusław 1990 Szczecin
6 Marek Bojko 1972 Stepnica
7 Michał Bujała 1987 Wilkszyn Fotoboxik.pl
8 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą Twój Styl - Produkcja Kartonów
9 Andrzej Burek 1952 Szczecin 100 Marathon Club Polska
10 EWA BYLEWSKA 1974 Trzcianka 3:33 TEAM
11 Weronika Bysiak 1998 Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
12 Zofia Chorostkowska 2004 Nowa Sól MKST Astra Nowa Sól
13 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
14 Igor Dąbkowski 2006 Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
15 Zygmunt Draczyński 1948 Łobez Trucht Łobez
16 Aleksandra Draganik 1984 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
17 Paulina Farbicka-Żywica 1977 Bydgoszcz Brzoza Biega
18 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega
19 Malgorzata Gembicka 1981 Szczecin Wilki z Ciechocinka
20 Tomasz Gibulski 1977 Witnica
21 Paweł Gumienny 1992 Poznań KP PSP Środa Wielkopolska
22 Przemysław Iwanowski 1979 Chocianów
23 Andrzej Jankowiak 1952 Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
24 Joanna Janowicz 1963 Kamień Pomorski
25 Radosław Janus 1991 Szczecin Drużyna R&R
26 Robert Janus 1987 Jarocin
27 Dariusz Jasinowski 1979 Szczecin Rock Your Body
28 Krzysztof Jednak 1962 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
29 Piotr Judkiewicz 1972 Wolin
30 Krystian Kaczmarek 1983 Trzebiel Akademia Biegowa Żary
31 Jan Kamiński 1953 Przybiernów Auto-Jan
32 Anna Kamola 1985 Szczecin
33 Adam Klepacki 1983 Szczecin
34 Jacek Klepacki 1955 Szczecin
35 Krzysztof Kobylinski 1984 Wrzosowo
36 Arek Kolb 1979 Sosnowiec
37 Marcin Kornaś 1978 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
38 Martyna Korwel 2005 Nowa Sól MKST Astra Nowa Sól
39 Jarosław Kosoń 1962 Kołczewo Maraton do Pracy
40 Dorota Kowalska 1965 Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
41 Zdzisław Kowalska 1962 Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
42 Justyna Kresak 1983 Kraków
43 Kacper Kubiak 2000 Nowa Sól
44 ROBERT KURIATA 1966 ZŁOTORYJA ZLB ZŁOTORYJA
45 Mariusz Kurlej 1968 Gryfino KB HERMES GRYFINO
46 Jarosław Kurzawa 1986 Jelenia Góra Biegacz AMATOR
47 Emilia Kwiatkowska 1981 Golczewo
48 Zygmunt Kwiatkowski 1948 Stepnica
49 Marcin Leśniak 1972 Kraków
50 Mirosław Lewandowski 1960 Goleniów Goleniów
51 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
52 Jan Lisicki 1959 Szczecin
53 Dariusz Lisowski 1973 Pobierowo Pobierowo biega
54 Jerzt LOBA 1948 Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
55 Zbigniew Mazurek 1970 Bobowicko
56 Paweł Mazurski 1989 Gryfice
57 Maciej Michalak 1990 Warszawa
58 Aneta Mikołajuk 1974 Bezrzecze SMT Szczecin
59 Anna Moosmuller 1981 Karlsruhe
60 Jonas Moosmuller 1980 Karlsruhe
61 Przemek Mormul 1980 Krakow DSV
62 Bartłomiej Musiał 1983 Wysoka Kamieńska UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
63 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia
64 Lilianna Młynarczyk 2003 Nowa Sól MKST Astra Nowa Sól
65 Barbara Młyńczyk 1978 Dzierżoniów
66 Tomasz Młyńczyk 1976 Dzierżoniów
67 Wiesław Nowak 1949 Szczecin ROWERY TUROWSKI
68 Slawek OBUCHOWICZ 1953 Szczecin
69 Hubert ODWROT 1971 Trzcianka 3:33 TEAM
70 Kasia Ogrodowicz 1984 Międzywodzie klub biegacza Kamień Pomorski
71 Paweł Osiński 1979 Gliwice
72 Michał Ostaszewski 1983 Karsko
73 Jan Parzybut 1965 Pniewy Postęp Pniewy Team
74 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji
75 Krzysztof Pieczyński 1956 Szczecin
76 Tadeusz Plata 1951 Szczecin maratonczyk team szczecin
77 Joanna Plesińska 1986 Goleniów
78 Andrzej Płytnik 1974 Poznań
79 Hanna Rabiej-Olszewska 1985 Chojnów Sobas Team
80 Grzegorz Różycki 1977 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
81 Mariusz Rudzewicz 1984 Świnoujście
82 Janusz Rybicki 1950 Police koszulka
83 Mariusz Ryndak 1961 Szczecinek
84 Przemysław SARBIEWSKI 1980 Szczecin
85 Anna Sidorkiewicz 1971 Międzywodzie klub biegacza Kamień Pomorski
86 Joanna Sierzputowska-Mantur 1969 Dobra
87 Jacek Stadnik 1991 Zielona Góra Sklep dla biegaczy Run Planet
88 Małgorzata Starczewska 1958 Świerzno
89 Paweł STEFANIAK 1980 SATRGARD 14 bUJ
90 Witold Stolarczyk 1963 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
91 Paweł Stolarczyk 1994 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
92 Henryk Strzelczak 1958 Nowa Ruda KS MARATON NOWA RUDA
93 Renata Stychlok 1976 Eggenstein Leopoldshafen
94 Wojciech Sularz 1966 Bolszewo Soolashowe Truchtanie
95 Daniel Szostak 1975 Szczecin
96 Jacek Szukała 1958 Poznań
97 Katarzyna Terlecka 1992 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
98 Patryk Towiański 1980 Szczecin
99 Mateusz Ucherek 1981 Świętochłowice Fizjo Balance Chorzów
100 Łukasz Uldynowicz 1983 Gryfice MLUKS Mokasyn Płoty