Lista startowa - VI NOCNY BIEG „CZERWONACKA CZOŁÓWKA” - rywalizacja sztafet

Nazwa druzyny: Maratończyk Poznań sekcja Gimnastyńczyk
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
1 Agnieszka Gronowska-Karolczak 1988
2 Michał Schleger 1991
3 Krzysztof Grabowski 1989
Nazwa druzyny: #nicsieniezmieniaodnadupiesiedzenia
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
4 Łukasz Walkowiak 1997
5 Bartek Walkowiak 1995
6 Remik Świątek 1976
Nazwa druzyny: KB Gepard Murowana Goślina
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
7 Bartosz Lisiak 1983
8 Marcin Mazurkiewicz 1978
9 Dominik Andrzejewski 1984
Nazwa druzyny: SLA Polonia Bydgoszcz/#SzymanowskiTeam
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
10 Agata Tomczyk 1989
11 Łukasz Nowacki 1981
12 Patryk Mendel 1994
Nazwa druzyny: Zabiegane Baby
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
13 Monika Broniszewska 1983
14 Aleksandra Borczyńska-Głomska 1984
15 Maria Janas 1975
Nazwa druzyny: #tylkoSport ESN UAM
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
16 Karolina Jankowska 2000
17 Jacek Marchwicki 1998
18 Patryk Meyer 1998
Nazwa druzyny: Czerwonak Biega
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
19 Dariusz Janas 1975
20 Magdalena Szerszeńska 1985
21 Jarosław Broniszewski 1980
Nazwa druzyny: 100% testosteronu
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
22 Łukasz Milkiewicz 1999
23 Łukasz Bicki 1993
24 Dawid Chmielarz 1988
Nazwa druzyny: Rowerowo Zakręceni / KB Gepard Murowana Goślina
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
25 Lidia Wawrzyniak 1974
26 Mirosław Gil 1977
27 Marcin Grzegorzek 1978
Nazwa druzyny: rodzinka
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
28 Natalia Świtała 2001
29 Renata Świtała 2003
30 Gabriela Świtała 1970
Nazwa druzyny: Hart Skoki
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
31 Dominik Sierszchuła 1992
32 Filip Kujawa 1995
33 Monika Lechmann 1994
Nazwa druzyny: #girlpower
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
34 Julia Juraszczyk 1996
35 Zuza Jankowska 1996
36 Ewelina Kokoszka 1996
Nazwa druzyny: Niebieska Fala
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
37 Maria Lasak 1983
38 Aneta Bednarek 1977
39 Dobrawa Janiuk 1983
Nazwa druzyny: Maratończyk Poznań
Lp Imię i nazwisko Data urodzenia
40 Maciej Łucyk 1983
41 Ariel Imiołek 1981
42 Eliza Karczyńska 1983