Lista startowa - III Wiosenny Cross Ćwierćmaraton Połonin Żelichowskich

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Kasia Banaszkiewicz 1968 Kaczory bieg 10km
2 Przemysław Bałamut 1984 Krzyż Wielkopolski KLUB BIEGACZA ''AKTYWNI'' KRZYŻ WLKP bieg 10km
3 Beata Bałamut 1986 Krzyż Wielkopolski marsz NW 5km
4 Tomasz Bednarczyk 1984 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 5km
5 Paweł Berg 1980 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
6 Grzegorz Bock 1965 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
7 Daniel Boladz 1976 Krzyż wielkopolski bieg 10km
8 ŁUKASZ BORDUNA 1978 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
9 Emilia Borduna 1980 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO marsz NW 5km
10 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze bieg 10km
11 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze bieg 10km
12 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
13 Dariusz Dobrowolski 1971 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
14 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 10km
15 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
16 Paweł Dymek 1980 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 10km
17 MIROSŁAW FĄS 1967 Piła bieg 5km
18 Maciej Felczyński 1992 Krzyż Wielkopolski bieg 5km
19 Małgorzata Filipienko 1967 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze bieg 10km
20 Waldemar Gapski 1970 Krzyz Wlkp. K.B AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
21 Kamila Górna 1996 Gorzów Wielkopolski bieg 5km
22 Izabela Grabowska 1980 Kaczory bieg 5km
23 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 5km
24 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko Nadleśnictwo Smolarz bieg 5km
25 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB Aktywni Krzyż bieg 10km
26 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
27 KAROL HELAK 1973 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 5km
28 Romuald Hudziński 1958 Wieleń Debiut Wieleń bieg 10km
29 Jolanta Jarnut 1964 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
30 Mirosława Jezior 1967 Piła bieg 10km
31 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko bieg 10km
32 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
33 Lilianna Kasprzyk 1960 Poznań UKS Dąb Suchy Las marsz NW 5km
34 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły marsz NW 5km
35 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
36 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
37 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 5km
38 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
39 Kazimierz Kolebuk 1952 TRZCIANKA Mg RUNNING TEAM bieg 10km
40 Aleksandra Komar 1981 Krzyż Wlkp. marsz NW 5km
41 Monika Kornacka 1978 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
42 Piotr Kornacki 1980 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
43 Katarzyna Korniewicz 1977 Piła Lokator Nieruchomości Piła bieg 5km
44 Łukasz Kowalicki 1990 Drezdenko bieg 10km
45 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 10km
46 Piotr Koza 1987 Drezdenko bieg 10km
47 Klaudiusz Kozłowski 1986 Kaczory bieg 10km
48 Wojciech Krajewski 1974 Piła Mechanik Piła bieg 10km
49 Wiesława Krakowska 1960 Baranowo Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej bieg 10km
50 Bartłomiej Kryszak 1985 Wieleń bieg 10km
51 Bartłomiej Kryszak 1985 Wieleń bieg 10km
52 Anna Kuczyńska 1981 Piła Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej bieg 10km
53 Daniel Kufel 1993 Krzyż Wielkopolski Działaj.info bieg 5km
54 Katarzyna Kurłowicz 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO marsz NW 5km
55 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski bieg 5km
56 Konrad Lebiedowicz 1981 Krzyż Wielkopolski Nadleśnictwo Krzyż bieg 5km
57 Karolina Lehmann 2003 Szamotuły bieg 5km
58 Damian Lipiec 1983 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
59 Michał Machowina 2000 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 5km
60 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski K.B AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
61 Witold Mąka 1990 TRZCIANKA Arcan Team bieg 5km
62 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR marsz NW 5km
63 Marcin Małecki 1986 Drezdenko bieg 10km
64 Filip Michałowski 1994 Drezdenko bieg 10km
65 Michalina Mileszko 2000 Drezdenko bieg 5km
66 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO marsz NW 5km
67 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team bieg 10km
68 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
69 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
70 Radosław Niezborała 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
71 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
72 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO bieg 5km
73 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO bieg 5km
74 Edyta Piechaczyk 1984 Krzyz Wlkp bieg 5km
75 Piotr Piechaczyk 1976 Krzyz Wlkp bieg 5km
76 Waldemar Pietrzyński 1983 Krzyz Wlkp. K.B AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
77 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 5km
78 Czesław Polcyn 1976 Czarnków K.S Gwda Piła bieg 10km
79 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog marsz NW 5km
80 Małgorzata Pyrz 1978 Krzyż Wlkp bieg 5km
81 Beata Ratajczak 1976 Bolechowo Osiedle niezrzeszona bieg 10km
82 Janusz Ratajczak 1962 Drawsko K.B AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
83 Michał Ratka 1980 Piła E-fizjo Team marsz NW 5km
84 SANDIS ROZITS 1986 KRZYŻ WLKP Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 5km
85 Anna Rutkowska 1993 TRZCIANKA Arcan Team bieg 5km
86 Lucjan Rutkowski 1961 TRZCIANKA Arcan Team bieg 5km
87 Katarzyna Ryżek 1970 Wieleń KS Debiut Wieleń marsz NW 5km
88 Karolina Schwerkolt 1992 Trzcianka bieg 5km
89 Wojciech Sipp 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
90 Sylwia Skąpska 1992 Gorzów Wielkopolski bieg 5km
91 Wanda Skowrońska 1956 Piła bieg 10km
92 Ernest Śliwiński 1976 Wieleń bieg 5km
93 Anna Smolak 1999 Zelichowo lamaTEAM bieg 5km
94 Patryk Sopata 1995 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko bieg 10km
95 Celina Sorgowicka 1984 Krzyż wlkp bieg 10km
96 Maciej Stefanowicz 1991 Trzcianka bieg 10km
97 Sara Stochaj 1995 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
98 Sebastian Stromidło 1978 Krzyż Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 5km
99 Anna Stromidło 1982 Piła Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej bieg 10km
100 Krzysztof Sulik 1978 Murosławuec grupa biegowa SuSe-L bieg 10km