Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco Rywalizacja
101 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
102 Monika Sobczak 1987 Zamosc Biuro Uslug Sportowych Fitness-Sport Monika Sobczak Bieg 10 km
103 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
104 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
105 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
106 Rafał Gondek 1986 Występ Bieg 10 km
107 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
108 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Bieg 10 km
109 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo Bieg 10 km
110 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
111 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
112 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
113 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
114 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
115 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
116 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
117 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
118 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
119 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
120 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
121 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10 km
122 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
123 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
124 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
125 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
126 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
127 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
128 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
129 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
130 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
131 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
132 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
133 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Bieg 10 km
134 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km
135 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
136 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
137 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
138 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
139 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
140 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
141 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km
142 Miłosz Bombicki 1982 Szubin Bieg 10 km
143 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
144 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
145 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
146 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
147 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
148 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
149 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
150 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
151 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
152 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
153 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
154 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
155 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
156 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
157 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
158 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia Bieg 10 km
159 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
160 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
161 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
162 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
163 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
164 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
165 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Bieg 10 km
166 Mirosław Gruda 1956 Osielsko Bieg 10 km
167 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Bieg 10 km
168 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
169 Sławek Puszcz 1983 Solec Kujawski Bieg 10 km
170 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km
171 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
172 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km