Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacjasortuj rosnąco
101 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km
102 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
103 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
104 Oskar Bąk 1983 Mąkowarsko Bieg 10 km
105 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
106 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
107 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
108 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
109 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
110 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
111 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
112 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
113 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
114 Remigiusz SKARWECKI 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
115 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
116 Anastazja Głowska 2005 Żnin - Bieg 10 km
117 Oskar Dunal 2000 Janikowo - Bieg 10 km
118 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
119 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
120 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
121 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
122 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
123 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
124 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
125 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
126 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Gmina Żnin Bieg 10 km
127 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
128 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km
129 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
130 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
131 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
132 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
133 Jakub Szymczak 1979 Inowrocław Bieg 10 km
134 Pawel Ratajczak 1976 Wolice #slimakibarcin Bieg 10 km
135 Rafał Gondek 1986 Występ Bieg 10 km
136 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
137 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
138 Piotr Zarecki 1985 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
139 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
140 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
141 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
142 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
143 Adam Kowalczyk 1996 Trzemeszno Bieg 10 km
144 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
145 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość Bieg 10 km
146 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
147 Paweł Walkowiak 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
148 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
149 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
150 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
151 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
152 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
153 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
154 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
155 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
156 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
157 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
158 Wioletta Stawicka 1971 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
159 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
160 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
161 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
162 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
163 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Bieg 10 km
164 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
165 Zbigniew Stefaniak 1974 Wejcherowo Bieg 10 km
166 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
167 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
168 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
169 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
170 Łukasz Bryzik 1995 Żnin Bieg 10 km
171 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team Bieg 10 km
172 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km