Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Paweł Kłos 2000 Janikowo Bieg 10 km
102 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10 km
103 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
104 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
105 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
106 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km
107 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Bieg 10 km
108 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
109 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
110 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
111 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
112 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
113 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
114 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
115 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
116 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
117 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN KrAL SP. Z O.O. Bieg 10 km
118 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN LEJDIS ŻNIN Bieg 10 km
119 Adam Kowalczyk 1996 Trzemeszno Bieg 10 km
120 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega Bieg 10 km
121 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
122 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
123 Zbigniew Kledzik 1991 Kierzkowo Gmina Żnin Bieg 10 km
124 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
125 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
126 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony Bieg 10 km
127 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Bieg 10 km
128 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Bieg 10 km
129 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
130 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
131 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
132 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
133 Robert Helsztajn 1969 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
134 EWA HAŁAS 1980 KCYNIA Biegacze Kcynia Team Bieg 10 km
135 Anastazja Głowska 2005 Żnin - Bieg 10 km
136 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
137 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
138 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Bieg 10 km
139 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Bieg 10 km
140 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Bieg 10 km
141 Mirosław Gruda 1956 Osielsko Bieg 10 km
142 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia Bieg 10 km
143 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
144 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
145 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
146 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
147 Rafał Gondek 1986 Występ Bieg 10 km
148 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
149 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega Bieg 10 km
150 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km
151 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
152 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
153 Oskar Dunal 2000 Janikowo - Bieg 10 km
154 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Bieg 10 km
155 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
156 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
157 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
158 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
159 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Bieg 10 km
160 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość Bieg 10 km
161 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
162 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
163 Łukasz Bryzik 1995 Żnin Bieg 10 km
164 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
165 Miłosz Bombicki 1982 Szubin Bieg 10 km
166 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
167 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo Bieg 10 km
168 Oskar Bąk 1983 Mąkowarsko Bieg 10 km
169 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
170 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
171 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
172 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Bieg 10 km