Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
102 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
103 Tomasz Obiała 1986 Piła Dział Płatności Bieg 10 km
104 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
105 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
106 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
107 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
108 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
109 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
110 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team Bieg 10 km
111 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
112 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
113 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
114 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
115 Szymon Pichłacz 2002 Żnin Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie Bieg 10 km
116 Emil Pietryszyn 1991 Żnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
117 Marcin Pilachowski 1994 ŻNIN Bieg 10 km
118 Michał Pilachowski 1993 Poznań Bieg 10 km
119 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
120 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
121 Michał Popkowski 1992 Żnin Bieg 10 km
122 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km
123 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km
124 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Żnińskie Biegaczki Bieg 10 km
125 Sławek Puszcz 1983 Solec Kujawski Bieg 10 km
126 Joanna Puszkiewicz 1987 Bydgoszcz Bieg 10 km
127 Paweł Puszkiewicz 1985 Bydgoszcz Bieg 10 km
128 Pawel Ratajczak 1976 Wolice #slimakibarcin Bieg 10 km
129 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
130 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
131 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Bieg 10 km
132 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
133 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
134 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
135 Remigiusz SKARWECKI 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
136 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
137 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km
138 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
139 Monika Sobczak 1987 Zamosc Biuro Uslug Sportowych Fitness-Sport Monika Sobczak Bieg 10 km
140 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega Bieg 10 km
141 Andrzej Stafiński 1993 Poznan Bieg 10 km
142 Wioletta Stawicka 1971 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
143 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
144 Zbigniew Stefaniak 1974 Wejcherowo Bieg 10 km
145 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
146 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
147 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
148 Mariusz Szwed 1997 Łabiszyn Bieg 10 km
149 Jakub Szymczak 1979 Inowrocław Bieg 10 km
150 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
151 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
152 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Bieg 10 km
153 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km
154 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Gmina Żnin Bieg 10 km
155 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
156 Paweł Walkowiak 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
157 Sławomir Walterski 1983 Toruń Walterscy Team Bieg 10 km
158 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
159 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
160 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
161 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
162 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław Bieg 10 km
163 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
164 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
165 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
166 Renata Wyborna 1979 Żnin Bieg 10 km
167 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
168 Piotr Zarecki 1985 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
169 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
170 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
171 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
172 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km