Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
102 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
103 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
104 Paweł Loba 1971 Gniezno Bieg 10 km
105 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
106 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
107 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
108 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
109 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
110 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km
111 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
112 Wioletta Stawicka 1971 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
113 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
114 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
115 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
116 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
117 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
118 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
119 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
120 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
121 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
122 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
123 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
124 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony Bieg 10 km
125 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
126 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
127 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
128 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
129 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
130 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
131 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
132 Joanna Puszkiewicz 1987 Bydgoszcz Bieg 10 km
133 Paweł Walkowiak 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
134 Paweł Puszkiewicz 1985 Bydgoszcz Bieg 10 km
135 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
136 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
137 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega Bieg 10 km
138 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km
139 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
140 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
141 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
142 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
143 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
144 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
145 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
146 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
147 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
148 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
149 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
150 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
151 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
152 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
153 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
154 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
155 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
156 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
157 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
158 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
159 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
160 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
161 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
162 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega Bieg 10 km
163 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Bieg 10 km
164 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
165 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
166 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
167 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
168 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
169 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
170 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
171 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
172 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km