Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
102 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
103 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
104 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
105 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
106 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
107 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Bieg 10 km
108 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
109 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
110 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
111 Joanna Puszkiewicz 1987 Bydgoszcz Bieg 10 km
112 Joanna Noga 1999 Janikowo Bieg 10 km
113 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo Bieg 10 km
114 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
115 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
116 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
117 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
118 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
119 Jakub Szymczak 1979 Inowrocław Bieg 10 km
120 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
121 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega Bieg 10 km
122 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
123 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
124 EWA HAŁAS 1980 KCYNIA Biegacze Kcynia Team Bieg 10 km
125 Emil Pietryszyn 1991 Żnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
126 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
127 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Żnińskie Biegaczki Bieg 10 km
128 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
129 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
130 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
131 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
132 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
133 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
134 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Bieg 10 km
135 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
136 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
137 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Bieg 10 km
138 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
139 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
140 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość Bieg 10 km
141 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
142 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
143 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
144 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
145 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
146 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
147 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
148 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
149 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
150 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
151 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
152 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
153 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
154 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
155 Andrzej Stafiński 1993 Poznan Bieg 10 km
156 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
157 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
158 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
159 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
160 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
161 Anastazja Głowska 2005 Żnin - Bieg 10 km
162 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
163 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Bieg 10 km
164 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
165 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
166 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN KrAL SP. Z O.O. Bieg 10 km
167 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
168 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
169 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
170 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
171 Adam Kowalczyk 1996 Trzemeszno Bieg 10 km
172 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km