Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Bieg 10 km
102 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
103 Oskar Bąk 1983 Mąkowarsko Bieg 10 km
104 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
105 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
106 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
107 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
108 Remigiusz SKARWECKI 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
109 Paweł Puszkiewicz 1985 Bydgoszcz Bieg 10 km
110 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
111 Piotr Zarecki 1985 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
112 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
113 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
114 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
115 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
116 Tomasz Obiała 1986 Piła Dział Płatności Bieg 10 km
117 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
118 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
119 Rafał Gondek 1986 Występ Bieg 10 km
120 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
121 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
122 Joanna Puszkiewicz 1987 Bydgoszcz Bieg 10 km
123 Monika Sobczak 1987 Zamosc Biuro Uslug Sportowych Fitness-Sport Monika Sobczak Bieg 10 km
124 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
125 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team Bieg 10 km
126 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
127 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km
128 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
129 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
130 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km
131 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
132 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
133 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
134 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
135 Zbigniew Kledzik 1991 Kierzkowo Gmina Żnin Bieg 10 km
136 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
137 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Bieg 10 km
138 Emil Pietryszyn 1991 Żnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
139 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
140 Michał Popkowski 1992 Żnin Bieg 10 km
141 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
142 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
143 Paweł Walkowiak 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
144 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
145 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
146 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
147 Michał Pilachowski 1993 Poznań Bieg 10 km
148 Andrzej Stafiński 1993 Poznan Bieg 10 km
149 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
150 Marcin Pilachowski 1994 ŻNIN Bieg 10 km
151 Łukasz Bryzik 1995 Żnin Bieg 10 km
152 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
153 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km
154 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
155 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość Bieg 10 km
156 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Bieg 10 km
157 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
158 Adam Kowalczyk 1996 Trzemeszno Bieg 10 km
159 Mariusz Szwed 1997 Łabiszyn Bieg 10 km
160 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
161 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp Bieg 10 km
162 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
163 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
164 Joanna Noga 1999 Janikowo Bieg 10 km
165 Paweł Kłos 2000 Janikowo Bieg 10 km
166 Oskar Dunal 2000 Janikowo - Bieg 10 km
167 Szymon Pichłacz 2002 Żnin Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie Bieg 10 km
168 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
169 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Bieg 10 km
170 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
171 Anastazja Głowska 2005 Żnin - Bieg 10 km
172 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km