Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata Rywalizacja
101 Paweł Loba 1971 Gniezno Bieg 10 km
102 Marcin Pilachowski 1994 ŻNIN Bieg 10 km
103 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
104 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość Bieg 10 km
105 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
106 Paweł Kłos 2000 Janikowo Bieg 10 km
107 Joanna Puszkiewicz 1987 Bydgoszcz Bieg 10 km
108 Andrzej Stafiński 1993 Poznan Bieg 10 km
109 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
110 Mariusz Szwed 1997 Łabiszyn Bieg 10 km
111 Joanna Noga 1999 Janikowo Bieg 10 km
112 Renata Wyborna 1979 Żnin Bieg 10 km
113 Paweł Puszkiewicz 1985 Bydgoszcz Bieg 10 km
114 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
115 Paweł Walkowiak 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
116 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Bieg 10 km
117 Michał Popkowski 1992 Żnin Bieg 10 km
118 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
119 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław Bieg 10 km
120 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Bieg 10 km
121 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km
122 Jakub Szymczak 1979 Inowrocław Bieg 10 km
123 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
124 Zbigniew Stefaniak 1974 Wejcherowo Bieg 10 km
125 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
126 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Bieg 10 km
127 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
128 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Bieg 10 km
129 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Bieg 10 km
130 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
131 Rafał Gondek 1986 Występ Bieg 10 km
132 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Bieg 10 km
133 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo Bieg 10 km
134 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
135 Oskar Bąk 1983 Mąkowarsko Bieg 10 km
136 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
137 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
138 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10 km
139 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
140 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
141 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
142 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
143 Michał Pilachowski 1993 Poznań Bieg 10 km
144 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
145 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
146 Łukasz Bryzik 1995 Żnin Bieg 10 km
147 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Bieg 10 km
148 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
149 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
150 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km
151 Miłosz Bombicki 1982 Szubin Bieg 10 km
152 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
153 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
154 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
155 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
156 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
157 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
158 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
159 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
160 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia Bieg 10 km
161 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
162 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
163 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Bieg 10 km
164 Mirosław Gruda 1956 Osielsko Bieg 10 km
165 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Bieg 10 km
166 Sławek Puszcz 1983 Solec Kujawski Bieg 10 km
167 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km
168 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
169 Adam Kowalczyk 1996 Trzemeszno Bieg 10 km
170 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp Bieg 10 km
171 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
172 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km