Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata Rywalizacja
101 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
102 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
103 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
104 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
105 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
106 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
107 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
108 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
109 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
110 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
111 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
112 Emil Pietryszyn 1991 Żnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
113 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
114 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega Bieg 10 km
115 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega Bieg 10 km
116 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
117 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo Bieg 10 km
118 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
119 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
120 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
121 Pawel Ratajczak 1976 Wolice #slimakibarcin Bieg 10 km
122 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
123 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
124 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
125 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
126 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
127 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
128 Remigiusz SKARWECKI 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
129 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Bieg 10 km
130 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
131 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
132 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
133 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
134 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
135 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
136 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
137 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
138 Robert Helsztajn 1969 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
139 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
140 Zbigniew Kledzik 1991 Kierzkowo Gmina Żnin Bieg 10 km
141 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
142 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
143 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
144 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
145 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Gmina Żnin Bieg 10 km
146 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km
147 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
148 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
149 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
150 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
151 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega Bieg 10 km
152 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
153 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Bieg 10 km
154 EWA HAŁAS 1980 KCYNIA Biegacze Kcynia Team Bieg 10 km
155 Sławomir Walterski 1983 Toruń Walterscy Team Bieg 10 km
156 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km
157 Szymon Pichłacz 2002 Żnin Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie Bieg 10 km
158 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Bieg 10 km
159 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN LEJDIS ŻNIN Bieg 10 km
160 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN KrAL SP. Z O.O. Bieg 10 km
161 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Żnińskie Biegaczki Bieg 10 km
162 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
163 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
164 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
165 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
166 Tomasz Obiała 1986 Piła Dział Płatności Bieg 10 km
167 Monika Sobczak 1987 Zamosc Biuro Uslug Sportowych Fitness-Sport Monika Sobczak Bieg 10 km
168 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
169 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
170 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
171 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
172 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km