Lista startowa - XXVIII Biegi Żnińske- opłacone zgłoszenia 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
102 Julian Kubarski 1971 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
103 Tomasz Kubiak 1975 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
104 Agnieszka Kujach 1990 Gdańsk TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
105 Tomasz Kujawa 1969 Oborniki Bieg 10 km
106 Łukasz Kunikowski 1994 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
107 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Szczepanowo Bieg 10 km
108 Sławomir Kuś 1980 Żnin DSV Bieg 10 km
109 Krzysztof Kułakowski 1985 Bydgoszcz Bydgoszcz Team Bieg 10 km
110 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
111 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
112 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
113 Radosław Lewandowski 1991 Lubicz Górny T.S. OPATRUNKI TORUŃ Bieg 10 km
114 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Bieg 10 km
115 Krzysztof Lipiński 1979 Toruń Parkrun Toruń Bieg 10 km
116 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz Bieg 10 km
117 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz Bieg 10 km
118 Krzysztof Maciaszek 1980 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
119 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM ! Run is a DREAM ! Bieg 10 km
120 Zbigniew Maciejewski 1966 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
121 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
122 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
123 Agata Malicka-Zacniewska 1988 Toruń RCR Rozgarty Bieg 10 km
124 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL Bieg 10 km
125 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ Bieg 10 km
126 Anna Markowska 1980 Grudziądz SP 8 Grudziądz Bieg 10 km
127 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
128 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
129 Łukasz Matuszyński 1983 Gniezno Bieg 10 km
130 Jarosław Mazerski 1985 Toruń Bieg 10 km
131 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin BBL SZUBIN Bieg 10 km
132 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
133 Artur Milewski 1986 Gniezno Bieg 10 km
134 Ivan Moskaliuk 1991 Czernovcy Bieg 10 km
135 Violetta Mróz 1976 Gąsawa Bieg 10 km
136 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Bieg 10 km
137 KrzysztoF NamieśniK 1974 Inowrocław QszysieKN Bieg 10 km
138 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
139 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
140 Marek Nowaczyk 1977 Gniezno Słynni Kenijczycy Bieg 10 km
141 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
142 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa Bieg 10 km
143 Jerzy Nowakowski 1977 Toruń Bieg 10 km
144 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa Bieg 10 km
145 Piotr Olczak 1993 Poznań Bieg 10 km
146 Radosław Olejnik 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
147 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
148 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Bieg 10 km
149 Adam Olszewski 1963 Rypin KB LECH RYPIN Bieg 10 km
150 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
151 Witold Orcholski 1971 Toruń T.S.Opatrunki Toruń Bieg 10 km
152 Grzegorz Osiecki 1951 Kisielice Bieg 10 km
153 Jerzy Ostrowski 1962 Żnin Bieg 10 km
154 Marcin Palicki 1992 Wysoka Bieg 10 km
155 Michał Paś 1977 Wymyslowo 208 Bieg 10 km
156 Rafał Pastuszak 1978 Książki Start Team Wąbrzeźno Bieg 10 km
157 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
158 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
159 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz Bieg 10 km
160 Tomasz Piecyk 1994 Pluznica Bieg 10 km
161 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
162 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team Bieg 10 km
163 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
164 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski Bieg 10 km
165 Adrian Piwek 1992 Inowrocław Bieg 10 km
166 Zbigniew Podkówka 1960 Bydgoszcz Bieg 10 km
167 Paweł Polak 1992 Inowrocław Bieg 10 km
168 MARCIN POLAWSKI 1976 Szubin KECZUP Team Bieg 10 km
169 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team Bieg 10 km
170 Michał Popkowski 1992 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
171 Krzysztof Popławski 1980 Swarzędz SPWL Poznań Bieg 10 km
172 Viktoria Porazińska 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
173 Justyna Prowadzisz 1979 Łubianka Bieg 10 km
174 Marcin Prykanowski 1978 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
175 Patryk Przybylski 1979 Toruń Bieg 10 km
176 Przemysław Ratajczyk 1993 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
177 Krzysztof Retecki 1974 Ostromecko LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto Bieg 10 km
178 Bogdan Rochmiński 1974 Biała Rawska Broken Careers Bieg 10 km
179 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Bieg 10 km
180 Sylwia Rok-Szpala 1981 Lubicz Górny Parkrun Toruń Bieg 10 km
181 Piotr Romaniszyn 1985 Bożejewiczki Bieg 10 km
182 Anna Rosińska 1992 Piotrków Kujawski Bieg 10 km
183 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie Bieg 10 km
184 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny Bieg 10 km
185 Jolanta Rzęsiewicz 1968 Rypin KB LECH RYPIN Bieg 10 km
186 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
187 Dariusz Samerek 1979 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
188 Łukasz Sawiński 1991 Studzienki Bieg 10 km
189 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
190 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
191 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg 10 km
192 Piotr, Leszek Ślósarek 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń Bieg 10 km
193 Rafał Sobaszkiewicz 1972 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
194 Łukasz Sójkowski 1992 Radziejów BSPK TEAM Bieg 10 km
195 Edmund Sowiński 1942 Płock TKKF PŁOCK Bieg 10 km
196 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
197 Ziemowit Staszak 1988 Warszawa Bieg 10 km
198 Mariusz Staszak 1964 Poznań gRUNwald team Bieg 10 km
199 Elżbieta Stawarska 1977 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
200 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km