Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco Rywalizacja
101 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
102 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
103 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
104 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
105 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
106 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
107 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
108 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
109 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
110 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
111 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
112 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10 km
113 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
114 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
115 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
116 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
117 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
118 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
119 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
120 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
121 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
122 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
123 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
124 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Bieg 10 km
125 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km
126 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
127 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
128 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
129 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
130 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
131 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
132 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km
133 Miłosz Bombicki 1982 Szubin Bieg 10 km
134 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
135 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
136 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
137 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
138 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
139 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
140 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
141 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
142 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
143 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
144 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
145 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
146 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
147 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
148 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
149 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia Bieg 10 km
150 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
151 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
152 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
153 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
154 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
155 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
156 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Bieg 10 km
157 Mirosław Gruda 1956 Osielsko Bieg 10 km
158 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Bieg 10 km
159 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
160 Sławek Puszcz 1983 Solec Kujawski Bieg 10 km
161 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km
162 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
163 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
164 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp Bieg 10 km
165 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km
166 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
167 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
168 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
169 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
170 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
171 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
172 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km