Lista startowa - XXVIII Biegi Żnińske- opłacone zgłoszenia 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco Rywalizacja
1 JANUSZ TYBUSZEWSKI 1957 Brzozówka Bieg 10 km
2 Jolanta Gołaszewska 1970 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
3 Marcin Ferykowski 1980 Strzelno Bieg 10 km
4 Adam Citkowicz 1990 Żnin Bieg 10 km
5 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek Bieg 10 km
6 Patryk Gruszeczka 1985 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ Bieg 10 km
7 Justyna Prowadzisz 1979 Łubianka Bieg 10 km
8 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa Bieg 10 km
9 Robert Kmieciak 1981 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ Bieg 10 km
10 Tomasz Piecyk 1994 Pluznica Bieg 10 km
11 Marcin Prykanowski 1978 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
12 Anna Rosińska 1992 Piotrków Kujawski Bieg 10 km
13 Sebastian Waszak 1988 Włocławek BrothersTeam Bieg 10 km
14 Józef Chmurzyński 1968 Krobia 1968 Bieg 10 km
15 Damian Wiśniewski 1987 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
16 Krzysztof TERLECKI 1980 Jarocin Project Kaczmara Bieg 10 km
17 Marcin Kośmieja 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
18 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km
19 RYSZARD KOZIELSKI 1958 ŁÓDŹ ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAM Bieg 10 km
20 Patryk Przybylski 1979 Toruń Bieg 10 km
21 Sławomir Bytów 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
22 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów Amator Bieg 10 km
23 Marek Nowaczyk 1977 Gniezno Słynni Kenijczycy Bieg 10 km
24 Andżelika Dzięgiel-Poślada 1987 TORUŃ Gminny Klub Sportowy Fabianki Bieg 10 km
25 Damian Abramowski 1991 Żnin Bieg 10 km
26 Nika Tarnowska 1982 Toruń Run Cross Rozgarty Bieg 10 km
27 Przemysław Ciski 1984 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
28 Robert Jagodzinski 1987 Gniezno brak klubu Bieg 10 km
29 Edyta Gorąca 1987 Żnin Bieg 10 km
30 Radosław Lewandowski 1991 Lubicz Górny T.S. OPATRUNKI TORUŃ Bieg 10 km
31 Paweł Winowiecki 1988 Pruszcz Bieg 10 km
32 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Szczepanowo Bieg 10 km
33 BARTOSZ KRYSKE 1985 BIAŁE BŁOTA Spójnia białe blota Bieg 10 km
34 Krzysztof Kozdemba 1963 Gdańsk What.Now Bieg 10 km
35 Marcin Kata 1988 Pruszcz Bieg 10 km
36 Jolanta Kalinowska 1969 Bielsko-Biała Bieg 10 km
37 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
38 Dawid Klaybor 1990 Żagań GKS FABIANKI Bieg 10 km
39 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
40 Adrian Szczepański 1998 Miastowice Bieg 10 km
41 Kamila Grzonka 1986 Bytonia KS Sokół Zblewo Bieg 10 km
42 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ Bieg 10 km
43 Tomasz Bojakowski 1971 Toruń TBM Bieg 10 km
44 Zbigniew Podkówka 1960 Bydgoszcz Bieg 10 km
45 Milena Zbroja 1990 Strzelno Bieg 10 km
46 Radosław Olejnik 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
47 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
48 Jan Dębski 1952 Sucharzewo Sołtys Sucharzewo Bieg 10 km
49 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Bieg 10 km
50 Magdalena Grabarska 1986 Toruń Bieg 10 km
51 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
52 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Bieg 10 km
53 Renata Wierzchosławska 1967 Szubin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
54 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo Bieg 10 km
55 Adam Olszewski 1963 Rypin KB LECH RYPIN Bieg 10 km
56 Marcin Jaworski 1974 Solec Kujawski Bieg 10 km
57 Piotr Wysocki 1989 Kłecko Bieg 10 km
58 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
59 Łukasz Matuszyński 1983 Gniezno Bieg 10 km
60 Krzysztof Maciaszek 1980 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
61 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
62 Ziemowit Staszak 1988 Warszawa Bieg 10 km
63 Rafał Gerc 1982 Toruń Gin Team Bieg 10 km
64 Rafał Sobaszkiewicz 1972 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
65 SEBASTIAN ŁUKASZEWSKI 1979 Stara Dąbrowa SZWLA Stargard Bieg 10 km
66 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Bieg 10 km
67 Piotr, Leszek Ślósarek 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń Bieg 10 km
68 Sylwester Jasiński 1991 Lipno WKB Maratończyk Włocławek Bieg 10 km
69 Dawid Białek 1989 Naklo nad Notecią Trawers NAKŁO Bieg 10 km
70 Michał Gordon 1978 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
71 Marek Hejza 1961 Nakło nad Notecią Bieg 10 km
72 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1 BLWL Bieg 10 km
73 Leszek Barwiński 1973 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
74 Witold Orcholski 1971 Toruń T.S.Opatrunki Toruń Bieg 10 km
75 Krzysztof Lipiński 1979 Toruń Parkrun Toruń Bieg 10 km
76 Marta Tarczyńska 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
77 Michał Paś 1977 Wymyslowo 208 Bieg 10 km
78 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate Bieg 10 km
79 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
80 Sybilla Walczyk 1983 Toruń Biegoholicy Bieg 10 km
81 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team Bieg 10 km
82 Daniel Szczygieł 1997 Poznań Bieg 10 km
83 Michał Popkowski 1992 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
84 Tomasz Kubiak 1975 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
85 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN Bieg 10 km
86 Marek Czuk 1953 Toruń Bieg 10 km
87 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno Bieg 10 km
88 Elwira Szymczak 1995 Inowrocław Bieg 10 km
89 Edmund Sowiński 1942 Płock TKKF PŁOCK Bieg 10 km
90 Marek Zieliński 1987 Przeczno Zabiegani Łubianka Bieg 10 km
91 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
92 Edmund Dłoniak 1945 Gniewkowo T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
93 Piotr Grapatyn 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
94 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM ! Run is a DREAM ! Bieg 10 km
95 Krzysztof Retecki 1974 Ostromecko LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto Bieg 10 km
96 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo Bieg 10 km
97 Paweł Polak 1992 Inowrocław Bieg 10 km
98 Krzysztof Kułakowski 1985 Bydgoszcz Bydgoszcz Team Bieg 10 km
99 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
100 MARCIN POLAWSKI 1976 Szubin KECZUP Team Bieg 10 km