Lista startowa - XXVIII Biegi Żnińske- opłacone zgłoszenia 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacjasortuj malejąco
1 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
2 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
3 Tomasz Piecyk 1994 Pluznica Bieg 10 km
4 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate Bieg 10 km
5 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
6 ADAM Jarmuż 1982 Bydgoszcz AJ TEAM Bieg 10 km
7 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
8 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
9 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
10 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
11 ANTONI AWIŻEŃ 1948 bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
12 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
13 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL Bieg 10 km
14 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Bieg 10 km
15 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
16 Eryk Janczyszyn 1981 Nakło nad Notecią Skra Paterek Bieg 10 km
17 Jan Dębski 1952 Sucharzewo Sołtys Sucharzewo Bieg 10 km
18 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek Bieg 10 km
19 Sylwester Jasiński 1991 Lipno WKB Maratończyk Włocławek Bieg 10 km
20 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
21 Edmund Dłoniak 1945 Gniewkowo T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
22 Przemysław Ratajczyk 1993 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
23 Patryk Przybylski 1979 Toruń Bieg 10 km
24 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Bieg 10 km
25 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowrocław Bieg 10 km
26 Jarosław Frączyk 1976 Toruń Parkrun Toruń Bieg 10 km
27 Sylwia Rok-Szpala 1981 Lubicz Górny Parkrun Toruń Bieg 10 km
28 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski Bieg 10 km
29 Łukasz Szparło 1982 Toruń Bieg 10 km
30 Stefan Kamiński 1947 Toruń Rekreacja Toruń Bieg 10 km
31 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
32 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
33 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Bieg 10 km
34 Łukasz Matuszyński 1983 Gniezno Bieg 10 km
35 Dawid Białek 1989 Naklo nad Notecią Trawers NAKŁO Bieg 10 km
36 Damian Wiśniewski 1987 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
37 Piotr Grapatyn 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
38 RYSZARD KOZIELSKI 1958 ŁÓDŹ ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAM Bieg 10 km
39 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek Bieg 10 km
40 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Bieg 10 km
41 Jerzy Nowakowski 1977 Toruń Bieg 10 km
42 Agata Malicka-Zacniewska 1988 Toruń RCR Rozgarty Bieg 10 km
43 Piotr Wierzbowski 1978 Brzozówka Team Kopeć Bieg 10 km
44 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Szczepanowo Bieg 10 km
45 Sławomir Wąż 1972 Grębocin Runcross Rozgarty Bieg 10 km
46 Jakub Fiszer 1977 Czarne Błoto Runcross Rozgarty Bieg 10 km
47 Edyta Dziarkowska 1982 Czarne Błoto Runcross Rozgarty Bieg 10 km
48 Tomasz Bojakowski 1971 Toruń TBM Bieg 10 km
49 Magdalena Grabarska 1986 Toruń Bieg 10 km
50 Krzysztof Maciaszek 1980 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
51 Michał Gordon 1978 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
52 Sybilla Walczyk 1983 Toruń Biegoholicy Bieg 10 km
53 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM ! Run is a DREAM ! Bieg 10 km
54 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! Bieg 10 km
55 Ewa Hałas 1980 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! Bieg 10 km
56 Grzegorz GOLA 1971 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
57 JOLANTA TKACZUK 1964 CHRZĄSTOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
58 Damian Abramowski 1991 Żnin Bieg 10 km
59 Radosław Lewandowski 1991 Lubicz Górny T.S. OPATRUNKI TORUŃ Bieg 10 km
60 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg 10 km
61 Artur Brzykcy 1995 Łekno Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! Bieg 10 km
62 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
63 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
64 Artur Milewski 1986 Gniezno Bieg 10 km
65 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
66 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
67 Marcin Prykanowski 1978 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
68 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team Bieg 10 km
69 Krzysztof Retecki 1974 Ostromecko LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto Bieg 10 km
70 Rafał Pastuszak 1978 Książki Start Team Wąbrzeźno Bieg 10 km
71 Aleksander Kręc 1971 Chrząstowo Bieg 10 km
72 MIROSŁAW GRABARSKI 1963 kCYNIA Bieg 10 km
73 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
74 Łukasz Kunikowski 1994 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
75 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa Bieg 10 km
76 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
77 Jolanta Kalinowska 1969 Bielsko-Biała Bieg 10 km
78 Piotr Olczak 1993 Poznań Bieg 10 km
79 Violetta Mróz 1976 Gąsawa Bieg 10 km
80 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Bieg 10 km
81 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Bieg 10 km
82 Patryk Gruszeczka 1985 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ Bieg 10 km
83 Marek Hejza 1961 Nakło nad Notecią Bieg 10 km
84 Daniel Szczygieł 1997 Poznań Bieg 10 km
85 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo Bieg 10 km
86 Michał Frelich 1990 Rogowo Bieg 10 km
87 Patryk Hołtyn 1988 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
88 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
89 Marek Nowaczyk 1977 Gniezno Słynni Kenijczycy Bieg 10 km
90 Zbigniew Maciejewski 1966 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
91 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
92 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz Bydgoszcz Team Bieg 10 km
93 Krzysztof Gerka 1957 Rypin KB LECH RYPIN Bieg 10 km
94 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią LZS Skra Paterek Bieg 10 km
95 Adrian Szczepański 1998 Miastowice Bieg 10 km
96 Piotr Danielek 1976 Bydgoszcz RunŻółwik Bieg 10 km
97 JANUSZ TYBUSZEWSKI 1957 Brzozówka Bieg 10 km
98 Ziemowit Staszak 1988 Warszawa Bieg 10 km
99 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1 BLWL Bieg 10 km
100 Michał Popkowski 1992 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km