Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km
2 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
3 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
4 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
5 Piotr Zarecki 1985 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
6 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
7 Renata Wyborna 1979 Żnin Bieg 10 km
8 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
9 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
10 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
11 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław Bieg 10 km
12 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
13 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
14 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
15 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
16 Sławomir Walterski 1983 Toruń Walterscy Team Bieg 10 km
17 Paweł Walkowiak 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
18 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
19 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Gmina Żnin Bieg 10 km
20 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km
21 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Bieg 10 km
22 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
23 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
24 Jakub Szymczak 1979 Inowrocław Bieg 10 km
25 Mariusz Szwed 1997 Łabiszyn Bieg 10 km
26 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
27 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
28 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
29 Zbigniew Stefaniak 1974 Wejcherowo Bieg 10 km
30 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
31 Wioletta Stawicka 1971 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
32 Andrzej Stafiński 1993 Poznan Bieg 10 km
33 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega Bieg 10 km
34 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km
35 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
36 Monika Sobczak 1987 Zamosc Biuro Uslug Sportowych Fitness-Sport Monika Sobczak Bieg 10 km
37 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
38 Remigiusz SKARWECKI 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
39 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
40 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
41 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
42 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Bieg 10 km
43 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
44 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
45 Pawel Ratajczak 1976 Wolice #slimakibarcin Bieg 10 km
46 Joanna Puszkiewicz 1987 Bydgoszcz Bieg 10 km
47 Paweł Puszkiewicz 1985 Bydgoszcz Bieg 10 km
48 Sławek Puszcz 1983 Solec Kujawski Bieg 10 km
49 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Żnińskie Biegaczki Bieg 10 km
50 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km
51 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km
52 Michał Popkowski 1992 Żnin Bieg 10 km
53 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
54 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
55 Marcin Pilachowski 1994 ŻNIN Bieg 10 km
56 Michał Pilachowski 1993 Poznań Bieg 10 km
57 Emil Pietryszyn 1991 Żnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
58 Szymon Pichłacz 2002 Żnin Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie Bieg 10 km
59 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
60 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
61 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
62 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
63 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
64 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team Bieg 10 km
65 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
66 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
67 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
68 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
69 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
70 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
71 Tomasz Obiała 1986 Piła Dział Płatności Bieg 10 km
72 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
73 Joanna Noga 1999 Janikowo Bieg 10 km
74 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
75 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
76 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
77 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
78 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
79 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Bieg 10 km
80 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
81 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo Bieg 10 km
82 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
83 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp Bieg 10 km
84 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
85 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
86 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
87 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
88 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
89 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
90 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
91 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
92 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
93 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
94 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
95 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
96 Paweł Loba 1971 Gniezno Bieg 10 km
97 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
98 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
99 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
100 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km