Lista startowa - XXVIII Biegi Żnińske- opłacone zgłoszenia 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 SEBASTIAN ŁUKASZEWSKI 1979 Stara Dąbrowa SZWLA Stargard Bieg 10 km
2 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km
3 Radosław Łuczak 1979 Toruń Parkrun Toruń Bieg 10 km
4 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo Bieg 10 km
5 Marek Zieliński 1987 Przeczno Zabiegani Łubianka Bieg 10 km
6 Milena Zbroja 1990 Strzelno Bieg 10 km
7 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek Bieg 10 km
8 Piotr Wysocki 1989 Kłecko Bieg 10 km
9 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek Bieg 10 km
10 Damian Wiśniewski 1987 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
11 Anna Wiśniewska 1991 Gdańsk Bieg 10 km
12 Paweł Winowiecki 1988 Pruszcz Bieg 10 km
13 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów Amator Bieg 10 km
14 Renata Wierzchosławska 1967 Szubin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
15 Piotr Wierzbowski 1978 Brzozówka Team Kopeć Bieg 10 km
16 Sławomir Wąż 1972 Grębocin Runcross Rozgarty Bieg 10 km
17 Sebastian Waszak 1988 Włocławek BrothersTeam Bieg 10 km
18 Sybilla Walczyk 1983 Toruń Biegoholicy Bieg 10 km
19 Magdalena Tyjas 1990 Inowrocław Bieg 10 km
20 JANUSZ TYBUSZEWSKI 1957 Brzozówka Bieg 10 km
21 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz Bydgoszcz Team Bieg 10 km
22 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno Bieg 10 km
23 Maciej Tomaszewski 1988 Toruń Run Cross Rozgarty Bieg 10 km
24 JOLANTA TKACZUK 1964 CHRZĄSTOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
25 Krzysztof TERLECKI 1980 Jarocin Project Kaczmara Bieg 10 km
26 Nika Tarnowska 1982 Toruń Run Cross Rozgarty Bieg 10 km
27 Marta Tarczyńska 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
28 Radosław Szyszka 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
29 Marek Szynkiewicz 1979 Górsk Runcross Rozgarty Bieg 10 km
30 Elwira Szymczak 1995 Inowrocław Bieg 10 km
31 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Bieg 10 km
32 Łukasz Szparło 1982 Toruń Bieg 10 km
33 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Bieg 10 km
34 Daniel Szczygieł 1997 Poznań Bieg 10 km
35 Michał Szczęsny 1993 Wąbrzeźno Bieg 10 km
36 Adrian Szczepański 1998 Miastowice Bieg 10 km
37 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowrocław Bieg 10 km
38 Andrzej Superczynski 1990 Żnin 1990 Bieg 10 km
39 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
40 Elżbieta Stawarska 1977 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
41 Ziemowit Staszak 1988 Warszawa Bieg 10 km
42 Mariusz Staszak 1964 Poznań gRUNwald team Bieg 10 km
43 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
44 Edmund Sowiński 1942 Płock TKKF PŁOCK Bieg 10 km
45 Łukasz Sójkowski 1992 Radziejów BSPK TEAM Bieg 10 km
46 Rafał Sobaszkiewicz 1972 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
47 Piotr, Leszek Ślósarek 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń Bieg 10 km
48 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg 10 km
49 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
50 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
51 Łukasz Sawiński 1991 Studzienki Bieg 10 km
52 Dariusz Samerek 1979 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
53 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
54 Jolanta Rzęsiewicz 1968 Rypin KB LECH RYPIN Bieg 10 km
55 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny Bieg 10 km
56 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie Bieg 10 km
57 Anna Rosińska 1992 Piotrków Kujawski Bieg 10 km
58 Piotr Romaniszyn 1985 Bożejewiczki Bieg 10 km
59 Sylwia Rok-Szpala 1981 Lubicz Górny Parkrun Toruń Bieg 10 km
60 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team Mieścisko Bieg 10 km
61 Bogdan Rochmiński 1974 Biała Rawska Broken Careers Bieg 10 km
62 Krzysztof Retecki 1974 Ostromecko LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto Bieg 10 km
63 Przemysław Ratajczyk 1993 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
64 Patryk Przybylski 1979 Toruń Bieg 10 km
65 Marcin Prykanowski 1978 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
66 Justyna Prowadzisz 1979 Łubianka Bieg 10 km
67 Viktoria Porazińska 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
68 Krzysztof Popławski 1980 Swarzędz SPWL Poznań Bieg 10 km
69 Michał Popkowski 1992 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
70 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team Bieg 10 km
71 MARCIN POLAWSKI 1976 Szubin KECZUP Team Bieg 10 km
72 Paweł Polak 1992 Inowrocław Bieg 10 km
73 Zbigniew Podkówka 1960 Bydgoszcz Bieg 10 km
74 Adrian Piwek 1992 Inowrocław Bieg 10 km
75 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski Bieg 10 km
76 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
77 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team Bieg 10 km
78 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
79 Tomasz Piecyk 1994 Pluznica Bieg 10 km
80 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz Bieg 10 km
81 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
82 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
83 Rafał Pastuszak 1978 Książki Start Team Wąbrzeźno Bieg 10 km
84 Michał Paś 1977 Wymyslowo 208 Bieg 10 km
85 Marcin Palicki 1992 Wysoka Bieg 10 km
86 Jerzy Ostrowski 1962 Żnin Bieg 10 km
87 Grzegorz Osiecki 1951 Kisielice Bieg 10 km
88 Witold Orcholski 1971 Toruń T.S.Opatrunki Toruń Bieg 10 km
89 Adam Olszewski 1963 Rypin KB LECH RYPIN Bieg 10 km
90 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
91 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
92 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Bieg 10 km
93 Radosław Olejnik 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
94 Piotr Olczak 1993 Poznań Bieg 10 km
95 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa Bieg 10 km
96 CZESŁAW NOWAKOWSKI 1947 Warszawa Ducla Academy Warszawa Bieg 10 km
97 Jerzy Nowakowski 1977 Toruń Bieg 10 km
98 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
99 Marek Nowaczyk 1977 Gniezno Słynni Kenijczycy Bieg 10 km
100 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km