Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
102 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10 km
103 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
104 Mirosław Gruda 1956 Osielsko Bieg 10 km
105 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość Bieg 10 km
106 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
107 Tomasz Obiała 1986 Piła Dział Płatności Bieg 10 km
108 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
109 Andrzej Stafiński 1993 Poznan Bieg 10 km
110 Michał Pilachowski 1993 Poznań Bieg 10 km
111 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo Bieg 10 km
112 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
113 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo Bieg 10 km
114 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
115 Sławek Puszcz 1983 Solec Kujawski Bieg 10 km
116 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Bieg 10 km
117 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
118 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
119 Miłosz Bombicki 1982 Szubin Bieg 10 km
120 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km
121 Sławomir Walterski 1983 Toruń Walterscy Team Bieg 10 km
122 Adam Kowalczyk 1996 Trzemeszno Bieg 10 km
123 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Bieg 10 km
124 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Bieg 10 km
125 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km
126 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km
127 Zbigniew Stefaniak 1974 Wejcherowo Bieg 10 km
128 Pawel Ratajczak 1976 Wolice #slimakibarcin Bieg 10 km
129 Rafał Gondek 1986 Występ Bieg 10 km
130 Monika Sobczak 1987 Zamosc Biuro Uslug Sportowych Fitness-Sport Monika Sobczak Bieg 10 km
131 Marcin Pilachowski 1994 ŻNIN Bieg 10 km
132 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Żnińskie Biegaczki Bieg 10 km
133 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Bieg 10 km
134 Robert Helsztajn 1969 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
135 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN LEJDIS ŻNIN Bieg 10 km
136 Renata Wyborna 1979 Żnin Bieg 10 km
137 Szymon Pichłacz 2002 Żnin Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie Bieg 10 km
138 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
139 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN KrAL SP. Z O.O. Bieg 10 km
140 Anastazja Głowska 2005 Żnin - Bieg 10 km
141 Michał Popkowski 1992 Żnin Bieg 10 km
142 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Bieg 10 km
143 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
144 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
145 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Bieg 10 km
146 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Bieg 10 km
147 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
148 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
149 Łukasz Bryzik 1995 Żnin Bieg 10 km
150 Emil Pietryszyn 1991 Żnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
151 Piotr Zarecki 1985 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
152 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
153 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
154 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
155 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
156 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
157 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
158 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
159 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
160 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
161 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Bieg 10 km
162 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
163 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km
164 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Gmina Żnin Bieg 10 km
165 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
166 Remigiusz SKARWECKI 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
167 Mariusz Szwed 1997 Łabiszyn Bieg 10 km
168 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Bieg 10 km
169 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
170 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
171 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
172 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Bieg 10 km