Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
2 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
3 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
4 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
5 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
6 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
7 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
8 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega Bieg 10 km
9 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Bieg 10 km
10 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
11 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
12 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
13 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
14 Joanna Puszkiewicz 1987 Bydgoszcz Bieg 10 km
15 Paweł Walkowiak 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
16 Paweł Puszkiewicz 1985 Bydgoszcz Bieg 10 km
17 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
18 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
19 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
20 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega Bieg 10 km
21 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km
22 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
23 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
24 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
25 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
26 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
27 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
28 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
29 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
30 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
31 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
32 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
33 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
34 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
35 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
36 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
37 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
38 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
39 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
40 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
41 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
42 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
43 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
44 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
45 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
46 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
47 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
48 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
49 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony Bieg 10 km
50 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
51 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
52 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
53 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
54 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
55 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
56 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
57 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
58 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
59 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
60 Paweł Loba 1971 Gniezno Bieg 10 km
61 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
62 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
63 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
64 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
65 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
66 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km
67 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
68 Wioletta Stawicka 1971 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
69 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
70 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
71 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław Bieg 10 km
72 Jakub Szymczak 1979 Inowrocław Bieg 10 km
73 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
74 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega Bieg 10 km
75 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
76 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
77 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
78 Paweł Kłos 2000 Janikowo Bieg 10 km
79 Joanna Noga 1999 Janikowo Bieg 10 km
80 Oskar Dunal 2000 Janikowo - Bieg 10 km
81 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
82 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
83 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
84 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
85 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
86 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
87 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
88 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
89 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
90 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp Bieg 10 km
91 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
92 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
93 EWA HAŁAS 1980 KCYNIA Biegacze Kcynia Team Bieg 10 km
94 Zbigniew Kledzik 1991 Kierzkowo Gmina Żnin Bieg 10 km
95 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia Bieg 10 km
96 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Bieg 10 km
97 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
98 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team Bieg 10 km
99 Oskar Bąk 1983 Mąkowarsko Bieg 10 km
100 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km