Lista startowa - XXVIII Biegi Żnińske- opłacone zgłoszenia 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Kacper Białkowski 1991 Barcin Bieg 10 km
2 Bogdan Rochmiński 1974 Biała Rawska Broken Careers Bieg 10 km
3 BARTOSZ KRYSKE 1985 BIAŁE BŁOTA Spójnia białe blota Bieg 10 km
4 Jolanta Kalinowska 1969 Bielsko-Biała Bieg 10 km
5 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
6 Piotr Romaniszyn 1985 Bożejewiczki Bieg 10 km
7 JANUSZ TYBUSZEWSKI 1957 Brzozówka Bieg 10 km
8 Piotr Wierzbowski 1978 Brzozówka Team Kopeć Bieg 10 km
9 Marta Tarczyńska 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
10 Krzysztof Kułakowski 1985 Bydgoszcz Bydgoszcz Team Bieg 10 km
11 Piotr Grapatyn 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
12 Marcin Kośmieja 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
13 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
14 Przemysław Ratajczyk 1993 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
15 Radosław Szyszka 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
16 Michał Butowski 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
17 ADAM Jarmuż 1982 Bydgoszcz AJ TEAM Bieg 10 km
18 Viktoria Porazińska 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
19 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz Bieg 10 km
20 Patryk Hołtyn 1988 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
21 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
22 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz Bieg 10 km
23 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
24 ANTONI AWIŻEŃ 1948 bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
25 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
26 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz Bydgoszcz Team Bieg 10 km
27 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
28 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz Bieg 10 km
29 Julian Kubarski 1971 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
30 Zbigniew Podkówka 1960 Bydgoszcz Bieg 10 km
31 Radosław Olejnik 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
32 Piotr Danielek 1976 Bydgoszcz RunŻółwik Bieg 10 km
33 Kamila Grzonka 1986 Bytonia KS Sokół Zblewo Bieg 10 km
34 Sławomir Bytów 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
35 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów Amator Bieg 10 km
36 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Idealnie Niedoskonali Bieg 10 km
37 Aleksander Kręc 1971 Chrząstowo Bieg 10 km
38 JOLANTA TKACZUK 1964 CHRZĄSTOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
39 Łukasz KALATA 1986 Czarne Błoto Runcross Rozgarty Bieg 10 km
40 Jakub Fiszer 1977 Czarne Błoto Runcross Rozgarty Bieg 10 km
41 Edyta Dziarkowska 1982 Czarne Błoto Runcross Rozgarty Bieg 10 km
42 Ivan Moskaliuk 1991 Czernovcy Bieg 10 km
43 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny Bieg 10 km
44 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
45 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
46 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
47 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa Bieg 10 km
48 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
49 Violetta Mróz 1976 Gąsawa Bieg 10 km
50 Anna Wiśniewska 1991 Gdańsk Bieg 10 km
51 Agnieszka Kujach 1990 Gdańsk TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
52 Krzysztof Kozdemba 1963 Gdańsk What.Now Bieg 10 km
53 Edmund Dłoniak 1945 Gniewkowo T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
54 Grzegorz GOLA 1971 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
55 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
56 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
57 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie Bieg 10 km
58 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Bieg 10 km
59 Łukasz Matuszyński 1983 Gniezno Bieg 10 km
60 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno Bieg 10 km
61 Marek Nowaczyk 1977 Gniezno Słynni Kenijczycy Bieg 10 km
62 Robert Jagodzinski 1987 Gniezno brak klubu Bieg 10 km
63 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
64 Artur Milewski 1986 Gniezno Bieg 10 km
65 Aneta Charyton-Szynkiewicz 1979 Górsk Runcross Rozgarty Bieg 10 km
66 Marek Szynkiewicz 1979 Górsk Runcross Rozgarty Bieg 10 km
67 Anna Felcyn 1978 Gorzyce Bieg 10 km
68 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
69 Sławomir Wąż 1972 Grębocin Runcross Rozgarty Bieg 10 km
70 Patryk Gruszeczka 1985 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ Bieg 10 km
71 Tomasz Banach 1985 Grudziądz Bieg 10 km
72 Anna Markowska 1980 Grudziądz SP 8 Grudziądz Bieg 10 km
73 Tadeusz DULSKI 1969 Grudziądz SP 8 Grudziądz Bieg 10 km
74 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
75 Tomasz Kubiak 1975 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
76 Elwira Szymczak 1995 Inowrocław Bieg 10 km
77 Paweł Polak 1992 Inowrocław Bieg 10 km
78 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław BBKTS Bieg 10 km
79 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław BBL Inowroclaw Bieg 10 km
80 Magdalena Tyjas 1990 Inowrocław Bieg 10 km
81 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Bieg 10 km
82 Marek Cichoń 1980 Inowrocław VINPLAN INOWROCŁAW Bieg 10 km
83 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Bieg 10 km
84 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
85 Adrian Piwek 1992 Inowrocław Bieg 10 km
86 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowrocław Bieg 10 km
87 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
88 Zbigniew Maciejewski 1966 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
89 Artur Gliwka 1980 Inowrocław Gliwek Bieg 10 km
90 Anna Grecman 1979 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate Bieg 10 km
91 Marcin Gralak 1978 Inowrocław T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO Bieg 10 km
92 KrzysztoF NamieśniK 1974 Inowrocław QszysieKN Bieg 10 km
93 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate Bieg 10 km
94 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo Bieg 10 km
95 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
96 Krzysztof TERLECKI 1980 Jarocin Project Kaczmara Bieg 10 km
97 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM ! Run is a DREAM ! Bieg 10 km
98 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! Bieg 10 km
99 Ewa Hałas 1980 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! Bieg 10 km
100 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km