Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
2 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
3 Łukasz Bryzik 1995 Żnin Bieg 10 km
4 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km
5 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
6 Zbigniew Kledzik 1991 Kierzkowo Gmina Żnin Bieg 10 km
7 Zbigniew Stefaniak 1974 Wejcherowo Bieg 10 km
8 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
9 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
10 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Gmina Żnin Bieg 10 km
11 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
12 Wioletta Stawicka 1971 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
13 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
14 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega Bieg 10 km
15 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Bieg 10 km
16 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10 km
17 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
18 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Bieg 10 km
19 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega Bieg 10 km
20 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Bieg 10 km
21 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo Bieg 10 km
22 Tomasz Obiała 1986 Piła Dział Płatności Bieg 10 km
23 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
24 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Bieg 10 km
25 Sławomir Walterski 1983 Toruń Walterscy Team Bieg 10 km
26 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
27 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
28 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
29 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
30 Sławek Puszcz 1983 Solec Kujawski Bieg 10 km
31 Szymon Pichłacz 2002 Żnin Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie Bieg 10 km
32 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
33 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony Bieg 10 km
34 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Bieg 10 km
35 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
36 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
37 Robert Helsztajn 1969 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
38 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
39 Renata Wyborna 1979 Żnin Bieg 10 km
40 Remigiusz SKARWECKI 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
41 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
42 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Bieg 10 km
43 Rafał Gondek 1986 Występ Bieg 10 km
44 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
45 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
46 Piotr Zarecki 1985 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
47 Paweł Loba 1971 Gniezno Bieg 10 km
48 Paweł Kłos 2000 Janikowo Bieg 10 km
49 Paweł Puszkiewicz 1985 Bydgoszcz Bieg 10 km
50 Paweł Walkowiak 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
51 Pawel Ratajczak 1976 Wolice #slimakibarcin Bieg 10 km
52 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Bieg 10 km
53 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp Bieg 10 km
54 Oskar Dunal 2000 Janikowo - Bieg 10 km
55 Oskar Bąk 1983 Mąkowarsko Bieg 10 km
56 Monika Sobczak 1987 Zamosc Biuro Uslug Sportowych Fitness-Sport Monika Sobczak Bieg 10 km
57 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia Bieg 10 km
58 Miłosz Bombicki 1982 Szubin Bieg 10 km
59 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
60 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
61 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
62 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
63 Mirosław Gruda 1956 Osielsko Bieg 10 km
64 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
65 Michał Popkowski 1992 Żnin Bieg 10 km
66 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław Bieg 10 km
67 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
68 Michał Pilachowski 1993 Poznań Bieg 10 km
69 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
70 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
71 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km
72 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
73 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km
74 Mariusz Szwed 1997 Łabiszyn Bieg 10 km
75 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
76 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
77 Marcin Pilachowski 1994 ŻNIN Bieg 10 km
78 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km
79 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Bieg 10 km
80 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
81 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
82 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
83 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
84 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km
85 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
86 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
87 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
88 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN LEJDIS ŻNIN Bieg 10 km
89 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
90 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
91 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
92 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
93 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
94 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team Bieg 10 km
95 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km
96 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
97 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
98 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
99 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
100 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km