Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
2 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN KrAL SP. Z O.O. Bieg 10 km
3 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
4 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
5 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
6 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
7 Adam Kowalczyk 1996 Trzemeszno Bieg 10 km
8 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km
9 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Bieg 10 km
10 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
11 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
12 Anastazja Głowska 2005 Żnin - Bieg 10 km
13 Andrzej Stafiński 1993 Poznan Bieg 10 km
14 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
15 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
16 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
17 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
18 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
19 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
20 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
21 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
22 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
23 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
24 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
25 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
26 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
27 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
28 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
29 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
30 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość Bieg 10 km
31 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
32 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
33 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
34 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
35 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
36 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Bieg 10 km
37 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
38 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Bieg 10 km
39 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
40 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
41 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
42 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
43 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
44 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
45 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
46 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Żnińskie Biegaczki Bieg 10 km
47 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
48 Emil Pietryszyn 1991 Żnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
49 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
50 EWA HAŁAS 1980 KCYNIA Biegacze Kcynia Team Bieg 10 km
51 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
52 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega Bieg 10 km
53 Jakub Szymczak 1979 Inowrocław Bieg 10 km
54 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
55 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
56 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
57 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
58 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
59 Joanna Puszkiewicz 1987 Bydgoszcz Bieg 10 km
60 Joanna Noga 1999 Janikowo Bieg 10 km
61 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo Bieg 10 km
62 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
63 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
64 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
65 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Bieg 10 km
66 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
67 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
68 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
69 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
70 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
71 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
72 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
73 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
74 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
75 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
76 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
77 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
78 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team Bieg 10 km
79 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km
80 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
81 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
82 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
83 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
84 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
85 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN LEJDIS ŻNIN Bieg 10 km
86 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
87 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
88 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
89 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
90 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
91 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
92 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km
93 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
94 Marcin Pilachowski 1994 ŻNIN Bieg 10 km
95 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Bieg 10 km
96 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km
97 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
98 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
99 Mariusz Szwed 1997 Łabiszyn Bieg 10 km
100 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km