Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Jakub Szymczak 1979 Inowrocław Bieg 10 km
102 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
103 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
104 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
105 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Żnińskie Biegaczki Bieg 10 km
106 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
107 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
108 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
109 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Bieg 10 km
110 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN KrAL SP. Z O.O. Bieg 10 km
111 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
112 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
113 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
114 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
115 Pawel Ratajczak 1976 Wolice #slimakibarcin Bieg 10 km
116 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN LEJDIS ŻNIN Bieg 10 km
117 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Bieg 10 km
118 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Bieg 10 km
119 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
120 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
121 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław Bieg 10 km
122 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
123 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Gmina Żnin Bieg 10 km
124 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
125 Zbigniew Stefaniak 1974 Wejcherowo Bieg 10 km
126 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
127 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Bieg 10 km
128 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
129 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
130 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
131 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
132 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega Bieg 10 km
133 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
134 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
135 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
136 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega Bieg 10 km
137 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
138 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo Bieg 10 km
139 Wioletta Stawicka 1971 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
140 Paweł Loba 1971 Gniezno Bieg 10 km
141 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
142 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Bieg 10 km
143 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Bieg 10 km
144 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
145 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
146 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10 km
147 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km
148 Robert Helsztajn 1969 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
149 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Bieg 10 km
150 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
151 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
152 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
153 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
154 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
155 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
156 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
157 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
158 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony Bieg 10 km
159 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega Bieg 10 km
160 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
161 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
162 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
163 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
164 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
165 Mirosław Gruda 1956 Osielsko Bieg 10 km
166 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
167 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
168 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
169 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
170 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
171 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
172 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km