Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
2 Anastazja Głowska 2005 Żnin - Bieg 10 km
3 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
4 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Bieg 10 km
5 Kaja Toczkiewicz 2003 Brzoza Bieg 10 km
6 Szymon Pichłacz 2002 Żnin Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie Bieg 10 km
7 Oskar Dunal 2000 Janikowo - Bieg 10 km
8 Paweł Kłos 2000 Janikowo Bieg 10 km
9 Joanna Noga 1999 Janikowo Bieg 10 km
10 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
11 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
12 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp Bieg 10 km
13 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
14 Mariusz Szwed 1997 Łabiszyn Bieg 10 km
15 Adam Kowalczyk 1996 Trzemeszno Bieg 10 km
16 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Bieg 10 km
17 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
18 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość Bieg 10 km
19 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
20 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km
21 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
22 Łukasz Bryzik 1995 Żnin Bieg 10 km
23 Marcin Pilachowski 1994 ŻNIN Bieg 10 km
24 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
25 Andrzej Stafiński 1993 Poznan Bieg 10 km
26 Michał Pilachowski 1993 Poznań Bieg 10 km
27 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
28 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
29 Dawid Pic 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
30 Paweł Walkowiak 1992 Bydgoszcz Bieg 10 km
31 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
32 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
33 Michał Popkowski 1992 Żnin Bieg 10 km
34 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
35 Emil Pietryszyn 1991 Żnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
36 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Bieg 10 km
37 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
38 Zbigniew Kledzik 1991 Kierzkowo Gmina Żnin Bieg 10 km
39 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
40 Andrzej Superczynski 1990 Żnin Bieg 10 km
41 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
42 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
43 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km
44 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
45 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
46 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km
47 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
48 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team Bieg 10 km
49 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
50 Monika Sobczak 1987 Zamosc Biuro Uslug Sportowych Fitness-Sport Monika Sobczak Bieg 10 km
51 Joanna Puszkiewicz 1987 Bydgoszcz Bieg 10 km
52 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
53 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
54 Rafał Gondek 1986 Występ Bieg 10 km
55 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
56 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
57 Tomasz Obiała 1986 Piła Dział Płatności Bieg 10 km
58 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
59 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
60 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
61 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
62 Piotr Zarecki 1985 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
63 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
64 Paweł Puszkiewicz 1985 Bydgoszcz Bieg 10 km
65 Remigiusz SKARWECKI 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
66 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
67 Magdalena Sobczak 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
68 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
69 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
70 Oskar Bąk 1983 Mąkowarsko Bieg 10 km
71 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
72 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Bieg 10 km
73 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km
74 Sławek Puszcz 1983 Solec Kujawski Bieg 10 km
75 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
76 Sławomir Walterski 1983 Toruń Walterscy Team Bieg 10 km
77 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
78 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
79 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km
80 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
81 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Bieg 10 km
82 Miłosz Bombicki 1982 Szubin Bieg 10 km
83 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
84 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
85 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia Bieg 10 km
86 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
87 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
88 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
89 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
90 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
91 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo Bieg 10 km
92 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
93 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
94 EWA HAŁAS 1980 KCYNIA Biegacze Kcynia Team Bieg 10 km
95 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
96 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
97 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
98 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
99 Renata Wyborna 1979 Żnin Bieg 10 km
100 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km