Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
2 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno Bieg 10 km
3 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
4 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
5 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
6 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
7 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
8 Mirosław Gruda 1956 Osielsko Bieg 10 km
9 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
10 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
11 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
12 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
13 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
14 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega Bieg 10 km
15 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony Bieg 10 km
16 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
17 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
18 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
19 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
20 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
21 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
22 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
23 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
24 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Bieg 10 km
25 Robert Helsztajn 1969 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
26 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km
27 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10 km
28 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
29 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
30 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Bieg 10 km
31 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Bieg 10 km
32 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
33 Paweł Loba 1971 Gniezno Bieg 10 km
34 Wioletta Stawicka 1971 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
35 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo Bieg 10 km
36 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
37 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega Bieg 10 km
38 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
39 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
40 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
41 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega Bieg 10 km
42 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
43 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
44 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
45 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
46 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Bieg 10 km
47 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Bieg 10 km
48 Zbigniew Stefaniak 1974 Wejcherowo Bieg 10 km
49 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
50 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Gmina Żnin Bieg 10 km
51 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
52 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław Bieg 10 km
53 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
54 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
55 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Bieg 10 km
56 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Bieg 10 km
57 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN LEJDIS ŻNIN Bieg 10 km
58 Pawel Ratajczak 1976 Wolice #slimakibarcin Bieg 10 km
59 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
60 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
61 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
62 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
63 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN KrAL SP. Z O.O. Bieg 10 km
64 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Bieg 10 km
65 Krzysztof Tokarz 1978 Żnin Bieg 10 km
66 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
67 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
68 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Żnińskie Biegaczki Bieg 10 km
69 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
70 Leszek Popiołek 1979 Żnin Bieg 10 km
71 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
72 Jakub Szymczak 1979 Inowrocław Bieg 10 km
73 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec Bieg 10 km
74 Renata Wyborna 1979 Żnin Bieg 10 km
75 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
76 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
77 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
78 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
79 EWA HAŁAS 1980 KCYNIA Biegacze Kcynia Team Bieg 10 km
80 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
81 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
82 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo Bieg 10 km
83 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
84 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
85 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
86 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
87 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
88 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia Bieg 10 km
89 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
90 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
91 Miłosz Bombicki 1982 Szubin Bieg 10 km
92 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Bieg 10 km
93 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
94 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km
95 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
96 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
97 Sławomir Walterski 1983 Toruń Walterscy Team Bieg 10 km
98 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
99 Sławek Puszcz 1983 Solec Kujawski Bieg 10 km
100 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Bieg 10 km