Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata Rywalizacja
1 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno Bieg 10 km
2 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO Bieg 10 km
3 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO Bieg 10 km
4 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
5 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
6 Monika Sobczak 1987 Zamosc Biuro Uslug Sportowych Fitness-Sport Monika Sobczak Bieg 10 km
7 Tomasz Obiała 1986 Piła Dział Płatności Bieg 10 km
8 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
9 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
10 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu Bieg 10 km
11 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
12 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Żnińskie Biegaczki Bieg 10 km
13 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN KrAL SP. Z O.O. Bieg 10 km
14 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN LEJDIS ŻNIN Bieg 10 km
15 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Bieg 10 km
16 Szymon Pichłacz 2002 Żnin Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie Bieg 10 km
17 Marta Turek 1988 Żnin KS Szosa Żnin Bieg 10 km
18 Sławomir Walterski 1983 Toruń Walterscy Team Bieg 10 km
19 EWA HAŁAS 1980 KCYNIA Biegacze Kcynia Team Bieg 10 km
20 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Bieg 10 km
21 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
22 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega Bieg 10 km
23 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
24 Katarzyna Szafran 1972 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole Bieg 10 km
25 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
26 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
27 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km
28 Robert Helsztajn 1969 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
29 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
30 Zbigniew Kledzik 1991 Kierzkowo Gmina Żnin Bieg 10 km
31 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
32 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
33 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Gmina Żnin Bieg 10 km
34 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
35 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Gmina Żnin Bieg 10 km
36 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
37 Jędrzej Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team Bieg 10 km
38 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
39 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
40 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
41 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
42 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
43 Remigiusz SKARWECKI 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
44 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Bieg 10 km
45 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
46 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
47 Maja Werner 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
48 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
49 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
50 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
51 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
52 Pawel Ratajczak 1976 Wolice #slimakibarcin Bieg 10 km
53 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
54 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
55 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
56 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo Bieg 10 km
57 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
58 Wiesław Stachowicz 1972 Bydgoszcz Brzoza Biega Bieg 10 km
59 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega Bieg 10 km
60 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
61 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
62 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
63 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
64 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
65 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
66 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
67 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
68 Emil Pietryszyn 1991 Żnin TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
69 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
70 Sławomir Żaroń 1961 Bydgoszcz EBUD-DOM Bieg 10 km
71 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
72 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
73 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
74 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
75 Wioletta Stawicka 1971 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
76 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
77 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
78 Anastazja Głowska 2005 Żnin - Bieg 10 km
79 Oskar Dunal 2000 Janikowo - Bieg 10 km
80 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10 km
81 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
82 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team Bieg 10 km
83 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
84 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa brak Bieg 10 km
85 Piotr Zarecki 1985 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
86 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team Bieg 10 km
87 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
88 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
89 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
90 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
91 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
92 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
93 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
94 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
95 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
96 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
97 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
98 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony Bieg 10 km
99 Sławomir Wierzejski 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
100 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km