Lista startowa - XXVIII Biegi Żnińske- opłacone zgłoszenia 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata Rywalizacja
1 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Bieg 10 km
2 Magdalena Grabarska 1986 Toruń Bieg 10 km
3 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
4 JANUSZ TYBUSZEWSKI 1957 Brzozówka Bieg 10 km
5 Marcin Jaworski 1974 Solec Kujawski Bieg 10 km
6 Piotr Wysocki 1989 Kłecko Bieg 10 km
7 Marcin Ferykowski 1980 Strzelno Bieg 10 km
8 Adam Citkowicz 1990 Żnin Bieg 10 km
9 Łukasz Matuszyński 1983 Gniezno Bieg 10 km
10 Ziemowit Staszak 1988 Warszawa Bieg 10 km
11 Justyna Prowadzisz 1979 Łubianka Bieg 10 km
12 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Bieg 10 km
13 Tomasz Piecyk 1994 Pluznica Bieg 10 km
14 Marek Hejza 1961 Nakło nad Notecią Bieg 10 km
15 Anna Rosińska 1992 Piotrków Kujawski Bieg 10 km
16 Michał Paś 1977 Wymyslowo 208 Bieg 10 km
17 Daniel Szczygieł 1997 Poznań Bieg 10 km
18 Marek Czuk 1953 Toruń Bieg 10 km
19 Elwira Szymczak 1995 Inowrocław Bieg 10 km
20 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz Bieg 10 km
21 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo Bieg 10 km
22 Paweł Polak 1992 Inowrocław Bieg 10 km
23 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec Bieg 10 km
24 Jarosław Mazerski 1985 Toruń Bieg 10 km
25 Michał Frelich 1990 Rogowo Bieg 10 km
26 Radosław Szyszka 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
27 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
28 Anna Wiśniewska 1991 Gdańsk Bieg 10 km
29 Patryk Przybylski 1979 Toruń Bieg 10 km
30 Aleksander Kręc 1971 Chrząstowo Bieg 10 km
31 Magdalena Tyjas 1990 Inowrocław Bieg 10 km
32 Jerzy Ostrowski 1962 Żnin Bieg 10 km
33 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz Bieg 10 km
34 Jan Glazik 1985 Mrocza Bieg 10 km
35 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Bieg 10 km
36 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Bieg 10 km
37 MIROSŁAW GRABARSKI 1963 kCYNIA Bieg 10 km
38 Adrian Piwek 1992 Inowrocław Bieg 10 km
39 Marcin Palicki 1992 Wysoka Bieg 10 km
40 Jerzy Nowakowski 1977 Toruń Bieg 10 km
41 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław Bieg 10 km
42 Krzysztof Butowski 1981 TORUŃ Bieg 10 km
43 Tomasz Banach 1985 Grudziądz Bieg 10 km
44 Ivan Moskaliuk 1991 Czernovcy Bieg 10 km
45 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny Bieg 10 km
46 Paweł Kruzel 1968 Kościelec Bieg 10 km
47 Aleksandra Kondrat 1990 Toruń Bieg 10 km
48 Damian Abramowski 1991 Żnin Bieg 10 km
49 Ryszard Baczyński 1965 Wapno Bieg 10 km
50 Edyta Gorąca 1987 Żnin Bieg 10 km
51 Krzysztof Obiała 1982 Gąsawa Bieg 10 km
52 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
53 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Bieg 10 km
54 Paweł Winowiecki 1988 Pruszcz Bieg 10 km
55 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski Bieg 10 km
56 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
57 Anna Felcyn 1978 Gorzyce Bieg 10 km
58 Marcin Kata 1988 Pruszcz Bieg 10 km
59 Łukasz Szparło 1982 Toruń Bieg 10 km
60 Jolanta Kalinowska 1969 Bielsko-Biała Bieg 10 km
61 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz Bieg 10 km
62 Tomasz Kujawa 1969 Oborniki Bieg 10 km
63 Kacper Białkowski 1991 Barcin Bieg 10 km
64 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
65 Piotr Olczak 1993 Poznań Bieg 10 km
66 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Bieg 10 km
67 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
68 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
69 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
70 Violetta Mróz 1976 Gąsawa Bieg 10 km
71 Adrian Szczepański 1998 Miastowice Bieg 10 km
72 Łukasz Sawiński 1991 Studzienki Bieg 10 km
73 Michał Szczęsny 1993 Wąbrzeźno Bieg 10 km
74 Piotr Kowalski 1991 Mogilno Bieg 10 km
75 Grzegorz Osiecki 1951 Kisielice Bieg 10 km
76 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ Bieg 10 km
77 Artur Milewski 1986 Gniezno Bieg 10 km
78 Zbigniew Podkówka 1960 Bydgoszcz Bieg 10 km
79 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
80 Piotr Romaniszyn 1985 Bożejewiczki Bieg 10 km
81 Milena Zbroja 1990 Strzelno Bieg 10 km
82 Radosław Olejnik 1984 Bydgoszcz Bieg 10 km
83 Sławomir Bytów 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
84 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno Bieg 10 km
85 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10 km
86 Renata Wierzchosławska 1967 Szubin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
87 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
88 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
89 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
90 Antoni Sikora 1949 Pniewy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
91 Robert Gaczkowski 1975 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
92 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
93 Michał Popkowski 1992 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
94 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team Bieg 10 km
95 Łukasz Kunikowski 1994 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
96 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
97 Robert Jagodzinski 1987 Gniezno brak klubu Bieg 10 km
98 Sylwester Jasiński 1991 Lipno WKB Maratończyk Włocławek Bieg 10 km
99 Krzysztof Lipiński 1979 Toruń Parkrun Toruń Bieg 10 km
100 Jarosław Frączyk 1976 Toruń Parkrun Toruń Bieg 10 km