Lista startowa - XXIX Biegi Żnińske - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Bieg 10 km
2 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
3 Aurelia Augustynowicz 1974 Bydgoszcz Bieg 10 km
4 Andrzej Augustynowicz 1972 Bydgoszcz Bieg 10 km
5 Oskar Bąk 1983 Mąkowarsko Bieg 10 km
6 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo Bieg 10 km
7 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Bieg 10 km
8 Miłosz Bombicki 1982 Szubin Bieg 10 km
9 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
10 Łukasz Bryzik 1995 Żnin Bieg 10 km
11 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
12 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
13 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość Bieg 10 km
14 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Bieg 10 km
15 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
16 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Bieg 10 km
17 Anna Dombek - Dzionek 1986 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
18 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Bieg 10 km
19 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
20 Oskar Dunal 2000 Janikowo - Bieg 10 km
21 Julia Dypolt 1990 Barcin Bieg 10 km
22 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno Bieg 10 km
23 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam Bieg 10 km
24 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega Bieg 10 km
25 Łukasz Gliszczyński 1999 Bytów Bieg 10 km
26 Rafał Gondek 1986 Występ Bieg 10 km
27 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
28 Marek Gołembiewki 1972 Bydgoszcz SP44/XVLO MS Bydgoszcz Bieg 10 km
29 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Bieg 10 km
30 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław Bieg 10 km
31 Monika Grobelna 1982 Kobylarnia Bieg 10 km
32 Mirosław Gruda 1956 Osielsko Bieg 10 km
33 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Bieg 10 km
34 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
35 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Bieg 10 km
36 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Bieg 10 km
37 Andrzej Grzeszkiewicz 1973 Gdańsk Run For Fun Gdansk Bieg 10 km
38 Anastazja Głowska 2005 Żnin - Bieg 10 km
39 EWA HAŁAS 1980 KCYNIA Biegacze Kcynia Team Bieg 10 km
40 Robert Helsztajn 1969 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
41 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
42 Adam Jagieła 1981 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
43 Bartosz Jagieła 1983 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
44 ADAM JARMUŻ 1982 BYDGOSZCZ Bieg 10 km
45 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Bieg 10 km
46 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony Bieg 10 km
47 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Bieg 10 km
48 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
49 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
50 Zbigniew Kledzik 1991 Kierzkowo Gmina Żnin Bieg 10 km
51 Justyna Klimczak 1982 Bydgoszcz Bieg 10 km
52 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
53 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega Bieg 10 km
54 Adam Kowalczyk 1996 Trzemeszno Bieg 10 km
55 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN LEJDIS ŻNIN Bieg 10 km
56 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN KrAL SP. Z O.O. Bieg 10 km
57 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
58 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
59 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
60 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz Bieg 10 km
61 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
62 Sławomir Krysztofiak 1965 Bydgoszcz Bieg 10 km
63 Dominik Krzywdziński 2003 Szubin UKB Szubin Bieg 10 km
64 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
65 Roger Kujawa 1972 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
66 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo Bieg 10 km
67 ADAM KURZĘPA 1982 TOMASZÓW LUB. Bieg 10 km
68 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Bieg 10 km
69 Artur Kułakowski 1977 Chojnice Florian Chojnice Bieg 10 km
70 Aldona Kwaśniewska 1975 Mrocza Bieg 10 km
71 Waldemar Kwaśniewski 1969 Mrocza Bieg 10 km
72 Paweł Kłos 2000 Janikowo Bieg 10 km
73 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
74 Wiesław Leśniewski 1992 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
75 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo Bieg 10 km
76 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo Bieg 10 km
77 Paweł Loba 1971 Gniezno Bieg 10 km
78 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
79 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Bieg 10 km
80 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
81 Maciej Maćkowski 1986 BYDGOSZCZ UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL Bieg 10 km
82 Bartosz Maćkowski 1994 Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin Bieg 10 km
83 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
84 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
85 Mirosław Maśliński 1965 Szubin Bieg 10 km
86 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
87 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa Szymon_team Bieg 10 km
88 Artur Milejczak 1990 Żnin Bieg 10 km
89 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno Bieg 10 km
90 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp Bieg 10 km
91 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo Bieg 10 km
92 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Gmina Żnin Bieg 10 km
93 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Green Belt Runner Bieg 10 km
94 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Bieg 10 km
95 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Bieg 10 km
96 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team Bieg 10 km
97 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Bieg 10 km
98 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo Bieg 10 km
99 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Bieg 10 km
100 Joanna Noga 1999 Janikowo Bieg 10 km