Lista startowa - XXVIII Biegi Żnińske- opłacone zgłoszenia 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Damian Abramowski 1991 Żnin Bieg 10 km
2 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
3 ANTONI AWIŻEŃ 1948 bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
4 Ryszard Baczyński 1965 Wapno Bieg 10 km
5 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Bieg 10 km
6 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno Bieg 10 km
7 Tomasz Banach 1985 Grudziądz Bieg 10 km
8 Leszek Barwiński 1973 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
9 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN Bieg 10 km
10 Dawid Białek 1989 Naklo nad Notecią Trawers NAKŁO Bieg 10 km
11 Kacper Białkowski 1991 Barcin Bieg 10 km
12 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
13 Tomasz Bojakowski 1971 Toruń TBM Bieg 10 km
14 Grzegorz Borczyński 1977 Radziejów BSPK TEAM Bieg 10 km
15 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko Bieg 10 km
16 Artur Brzykcy 1995 Łekno Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! Bieg 10 km
17 Jakub Budziak 1999 Bożejewiczki Bieg 10 km
18 Krzysztof Butowski 1981 TORUŃ Bieg 10 km
19 Michał Butowski 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
20 Sławomir Bytów 1969 Bytów amator - niezrzeszony Bieg 10 km
21 Aneta Charyton-Szynkiewicz 1979 Górsk Runcross Rozgarty Bieg 10 km
22 Józef Chmurzyński 1968 Krobia 1968 Bieg 10 km
23 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! Bieg 10 km
24 Marek Cichoń 1980 Inowrocław VINPLAN INOWROCŁAW Bieg 10 km
25 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią LZS Skra Paterek Bieg 10 km
26 Adrian Ciesielski 2003 Nakło LZS Skra Paterek Bieg 10 km
27 Przemysław Ciski 1984 Toruń Kujawsko-Pomorskie Bieg 10 km
28 Adam Citkowicz 1990 Żnin Bieg 10 km
29 Marek Czuk 1953 Toruń Bieg 10 km
30 Piotr Danielek 1976 Bydgoszcz RunŻółwik Bieg 10 km
31 Jan Dębski 1952 Sucharzewo Sołtys Sucharzewo Bieg 10 km
32 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły Bieg 10 km
33 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo Bieg 10 km
34 Halina Dubiela 1962 Tczew TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
35 Tadeusz DULSKI 1969 Grudziądz SP 8 Grudziądz Bieg 10 km
36 Edyta Dziarkowska 1982 Czarne Błoto Runcross Rozgarty Bieg 10 km
37 Andżelika Dzięgiel-Poślada 1987 TORUŃ Gminny Klub Sportowy Fabianki Bieg 10 km
38 Edmund Dłoniak 1945 Gniewkowo T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
39 Anna Felcyn 1978 Gorzyce Bieg 10 km
40 Marcin Ferykowski 1980 Strzelno Bieg 10 km
41 Jakub Fiszer 1977 Czarne Błoto Runcross Rozgarty Bieg 10 km
42 Jarosław Frączyk 1976 Toruń Parkrun Toruń Bieg 10 km
43 Michał Frelich 1990 Rogowo Bieg 10 km
44 Robert Gaczkowski 1975 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
45 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Bieg 10 km
46 Rafał Gerc 1982 Toruń Gin Team Bieg 10 km
47 Krzysztof Gerka 1957 Rypin KB LECH RYPIN Bieg 10 km
48 Jan Glazik 1985 Mrocza Bieg 10 km
49 Artur Gliwka 1980 Inowrocław Gliwek Bieg 10 km
50 Grzegorz GOLA 1971 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg 10 km
51 Edyta Gorąca 1987 Żnin Bieg 10 km
52 Michał Gordon 1978 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
53 Jolanta Gołaszewska 1970 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
54 Magdalena Grabarska 1986 Toruń Bieg 10 km
55 MIROSŁAW GRABARSKI 1963 kCYNIA Bieg 10 km
56 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław BBKTS Bieg 10 km
57 Marcin Gralak 1978 Inowrocław T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO Bieg 10 km
58 Piotr Grapatyn 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
59 Anna Grecman 1979 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate Bieg 10 km
60 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1 BLWL Bieg 10 km
61 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start Bieg 10 km
62 Patryk Gruszeczka 1985 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ Bieg 10 km
63 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN Bieg 10 km
64 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Bieg 10 km
65 Kamila Grzonka 1986 Bytonia KS Sokół Zblewo Bieg 10 km
66 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate Bieg 10 km
67 Ewa Hałas 1980 Kcynia Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! Bieg 10 km
68 Marek Hejza 1961 Nakło nad Notecią Bieg 10 km
69 Andrzej Hernet 1963 Sobiejuchy Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 10 km
70 Jerzy Hołda 1951 Stolno nie zrzeszony Bieg 10 km
71 Patryk Hołtyn 1988 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
72 Robert Jagodzinski 1987 Gniezno brak klubu Bieg 10 km
73 Eryk Janczyszyn 1981 Nakło nad Notecią Skra Paterek Bieg 10 km
74 Dariusz Janiszewski 1973 Toruń Runcross Rozgarty Bieg 10 km
75 ADAM Jarmuż 1982 Bydgoszcz AJ TEAM Bieg 10 km
76 Sylwester Jasiński 1991 Lipno WKB Maratończyk Włocławek Bieg 10 km
77 Marcin Jaworski 1974 Solec Kujawski Bieg 10 km
78 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team Bieg 10 km
79 Łukasz KALATA 1986 Czarne Błoto Runcross Rozgarty Bieg 10 km
80 Jolanta Kalinowska 1969 Bielsko-Biała Bieg 10 km
81 Stefan Kamiński 1947 Toruń Rekreacja Toruń Bieg 10 km
82 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń TEAM Podgórz Toruń Bieg 10 km
83 Marcin Kata 1988 Pruszcz Bieg 10 km
84 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław BBL Inowroclaw Bieg 10 km
85 Dawid Klaybor 1990 Żagań GKS FABIANKI Bieg 10 km
86 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Idealnie Niedoskonali Bieg 10 km
87 Robert Kmieciak 1981 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ Bieg 10 km
88 Sławek Knast 1986 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10 km
89 Aleksandra Kondrat 1990 Toruń Bieg 10 km
90 Marcin Kośmieja 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Bieg 10 km
91 Piotr Kowalski 1991 Mogilno Bieg 10 km
92 Krzysztof Kozdemba 1963 Gdańsk What.Now Bieg 10 km
93 RYSZARD KOZIELSKI 1958 ŁÓDŹ ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAM Bieg 10 km
94 Tomasz Kozłowski 1988 Gniezno Bieg 10 km
95 Aleksander Kręc 1971 Chrząstowo Bieg 10 km
96 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Bieg 10 km
97 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna Bieg 10 km
98 Paweł Kruzel 1968 Kościelec Bieg 10 km
99 Mirosława Krygier 1965 Gąsawa Bieg 10 km
100 BARTOSZ KRYSKE 1985 BIAŁE BŁOTA Spójnia białe blota Bieg 10 km