Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
102 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
103 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Aktywni Mieszkowice bieg 10km
104 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
105 Krystian Jach 1984 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
106 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
107 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team bieg 10km
108 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN marsz NW 10km
109 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
110 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
111 Karol Helak 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
112 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez bieg 10km
113 Paulina Haupa 1984 Szamotuły bieg 10km
114 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team marsz NW 10km
115 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
116 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
117 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 10km
118 Marcin Gulik 1987 Mialy KS victoria mialy bieg 10km
119 Dawid Grzewka 2002 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
120 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow bieg 10km
121 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
122 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
123 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
124 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 10km
125 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
126 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
127 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
128 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
129 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
130 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków bieg 10km
131 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp bieg 10km
132 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
133 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
134 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
135 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
136 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
137 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
138 Krzysztof Frąckowiak 1988 Czarnków KAMA Run bieg 10km
139 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km
140 Magdalena Długa 1984 Zlotow Dogadani bieg 10km
141 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji bieg 10km
142 Paweł Dymek 1980 Drawski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
143 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę bieg 10km
144 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km
145 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
146 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km
147 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp bieg 10km
148 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
149 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
150 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
151 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
152 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl bieg 10km
153 Mariusz Ciechanowicz 1982 Lubcz Mały bieg 10km
154 Jakub Chudzicki 1989 Rosko bieg 10km
155 Robert Błoch 1992 Pęckowo bieg 10km
156 Roman Bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji bieg 10km
157 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
158 Józef Bielecki 1978 Radolin Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
159 Marta Berlińska 1998 Poznań bieg 10km
160 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team bieg 10km
161 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
162 Piotr Banecki 1987 Wieleń Thule Team bieg 10km
163 Radek Balcerzak 1986 Rosko Rożańskie tempo bieg 10km