Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Jakub Chudzicki 1989 Rosko bieg 10km
102 Przemysław Nawrot 1979 Rosko bieg 10km
103 Lucyna Nawrot 1981 Rosko bieg 10km
104 Sebastian Nowak 1990 Rosko bieg 10km
105 Radek Balcerzak 1986 Rosko Rożańskie tempo bieg 10km
106 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow bieg 10km
107 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km
108 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
109 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
110 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 10km
111 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
112 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
113 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię bieg 10km
114 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
115 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły One-Man Team marsz NW 10km
116 Paulina Haupa 1984 Szamotuły bieg 10km
117 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
118 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
119 Igor Siódmiak 1998 Szczecinek 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek / MBC bieg 10km
120 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
121 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
122 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
123 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
124 Adam Koczara 1976 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
125 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
126 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
127 Rafał Jerzy Łotocki 1978 Trzcianka bieg 10km
128 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
129 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
130 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń bieg 10km
131 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team bieg 10km
132 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN marsz NW 10km
133 Patrycja Ratajczak 2002 Wieleń bieg 10km
134 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń bieg 10km
135 Piotr Banecki 1987 Wieleń Thule Team bieg 10km
136 Marlena Stołowska 1978 Wieleń bieg 10km
137 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
138 Robert Stołowski 1976 Wieleń bieg 10km
139 Mirosław Nowakowski 1971 Wieleń bieg 10km
140 Antoni Spychalski 2003 Wieleń bieg 10km
141 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
142 Adrian Sajczyk 1995 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
143 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
144 Radosław Szwajcer 1978 Wieleń UKS Płomień Wieleń bieg 10km
145 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
146 Maciej Soloch 1991 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
147 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl bieg 10km
148 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
149 Krystian Jach 1984 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
150 Mariusz Szymkowiak 1969 Wronki bieg 10km
151 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km
152 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę bieg 10km
153 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
154 Ryszard Marej 1949 Zduny Grupa 215 marsz NW 10km
155 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW 10km
156 Magdalena Długa 1984 Zlotow Dogadani bieg 10km
157 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
158 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
159 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Najlepsi Jelenie bieg 10km
160 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez bieg 10km
161 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA bieg 10km
162 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały bieg 10km
163 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km