Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji bieg 10km
102 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Aktywni Mieszkowice bieg 10km
103 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km
104 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl bieg 10km
105 Jakub Chudzicki 1989 Rosko bieg 10km
106 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km
107 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
108 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek bieg 10km
109 Jacek Mleczak 1970 Goraj bieg 10km
110 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 10km
111 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
112 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
113 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 10km
114 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 10km
115 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 10km
116 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
117 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
118 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
119 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
120 Igor Siódmiak 1998 Szczecinek 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek / MBC bieg 10km
121 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
122 Grzegorz WOŹNIAK 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence bieg 10km
123 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
124 Grzegorz Sarbak 1999 Międzychód PRO366/Mistrzowski Trening bieg 10km
125 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
126 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
127 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn KB Aktywni Krzyż bieg 10km
128 Eryk Szerment 1980 Gorzów Mazur.Team. bieg 10km
129 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
130 Edward Tomczyk 1948 Poznań Zielone Groszki Poznań marsz NW 10km
131 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
132 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
133 Dawid Grzewka 2002 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
134 Daniel Marek 1974 Garby bieg 10km
135 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
136 Bozena Łuc 1983 Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy gm Szydłowo bieg 10km
137 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
138 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię bieg 10km
139 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski Brenderup Team bieg 10km
140 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow bieg 10km
141 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno bieg 10km
142 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
143 Antoni Spychalski 2003 Wieleń bieg 10km
144 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
145 Anna Pawełczyk-Wojcieszyńska 1981 Czarnków bieg 10km
146 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
147 Andrzej Zygmunt 1979 Biała Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
148 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
149 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
150 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega bieg 10km
151 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
152 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW 10km
153 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
154 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
155 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
156 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju bieg 10km
157 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km
158 Adrian Sajczyk 1995 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
159 Adam Sobczyński 1987 Międzychód bieg 10km
160 Adam Koczara 1976 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
161 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km
162 Adam Sroka 1981 Kuźnica Czarnkowska KB Gmina Czarnków bieg 10km
163 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia bieg 10km