Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
102 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
103 Marta Berlińska 1998 Poznań bieg 10km
104 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń bieg 10km
105 Mateusz Sikora 1987 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 10km
106 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
107 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek bieg 10km
108 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
109 Michał Ratka 1980 Piła Zryte Jelenie bieg 10km
110 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team bieg 10km
111 Mirosław Nowakowski 1971 Wieleń bieg 10km
112 Patrycja Ratajczak 2002 Wieleń bieg 10km
113 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
114 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
115 Paulina Haupa 1984 Szamotuły bieg 10km
116 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
117 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team bieg 10km
118 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków bieg 10km
119 Paweł Dymek 1980 Drawski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
120 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe Sołectwo Kwiejce Nowe bieg 10km
121 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
122 Piotr Banecki 1987 Wieleń Thule Team bieg 10km
123 Przemysław Nawrot 1979 Rosko bieg 10km
124 Radek Balcerzak 1986 Rosko Rożańskie tempo bieg 10km
125 RADOSŁAW NIEZBORAŁA 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
126 Radosław Szwajcer 1978 Wieleń UKS Płomień Wieleń bieg 10km
127 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji marsz NW 10km
128 Rafał Jerzy Łotocki 1978 Trzcianka bieg 10km
129 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
130 Robert Stołowski 1976 Wieleń bieg 10km
131 Robert Błoch 1992 Pęckowo bieg 10km
132 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
133 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę bieg 10km
134 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
135 Roman Bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji bieg 10km
136 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
137 RYSZARD PILAWSKI 1974 CZARNKÓW KAMA Run Czarnków bieg 10km
138 Ryszard Marej 1949 Zduny Grupa 215 marsz NW 10km
139 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń bieg 10km
140 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
141 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
142 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
143 Sebastian Nowak 1990 Rosko bieg 10km
144 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km
145 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
146 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 10km
147 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN marsz NW 10km
148 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
149 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team bieg 10km
150 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
151 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
152 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA bieg 10km
153 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp bieg 10km
154 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
155 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji bieg 10km
156 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 10km
157 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp bieg 10km
158 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team marsz NW 10km
159 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
160 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
161 Wojciech Kowal 1972 Drezdenko bieg 10km
162 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
163 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 10km