Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń bieg 10km
102 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 10km
103 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
104 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek bieg 10km
105 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski Brenderup Team bieg 10km
106 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 10km
107 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
108 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Najlepsi Jelenie bieg 10km
109 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
110 Robert Stołowski 1976 Wieleń bieg 10km
111 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
112 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa KenijczycyWronki marsz NW 10km
113 Daniel Marek 1974 Garby bieg 10km
114 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA bieg 10km
115 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km
116 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
117 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
118 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
119 RYSZARD PILAWSKI 1974 CZARNKÓW KAMA Run Czarnków bieg 10km
120 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
121 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
122 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
123 Karol Helak 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
124 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
125 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
126 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
127 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji bieg 10km
128 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega bieg 10km
129 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
130 Wojciech Kowal 1972 Drezdenko bieg 10km
131 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
132 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
133 Mirosław Nowakowski 1971 Wieleń bieg 10km
134 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
135 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW 10km
136 Jacek Mleczak 1970 Goraj bieg 10km
137 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp bieg 10km
138 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe Sołectwo Kwiejce Nowe bieg 10km
139 Mariusz Szymkowiak 1969 Wronki bieg 10km
140 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
141 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
142 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
143 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła bieg 10km
144 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
145 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
146 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę bieg 10km
147 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn KB Aktywni Krzyż bieg 10km
148 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły One-Man Team marsz NW 10km
149 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 10km
150 Roman Bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji bieg 10km
151 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
152 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
153 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
154 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
155 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 10km
156 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia bieg 10km
157 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km
158 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
159 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN marsz NW 10km
160 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
161 Ryszard Marej 1949 Zduny Grupa 215 marsz NW 10km
162 Edward Tomczyk 1948 Poznań Zielone Groszki Poznań marsz NW 10km
163 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Aktywni Mieszkowice bieg 10km