Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata Rywalizacja
101 Adrian Sajczyk 1995 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
102 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
103 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
104 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
105 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team bieg 10km
106 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski Brenderup Team bieg 10km
107 Mateusz Sikora 1987 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 10km
108 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
109 Maciej Łucyk 1983 Poklatki Maratończyk Poznań bieg 10km
110 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km
111 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wlkp. bieg 10km
112 Rafał Jerzy Łotocki 1978 Trzcianka bieg 10km
113 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek bieg 10km
114 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
115 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
116 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń bieg 10km
117 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek bieg 10km
118 Daniel Marek 1974 Garby bieg 10km
119 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
120 Patrycja Ratajczak 2002 Wieleń bieg 10km
121 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
122 Adam Sobczyński 1987 Międzychód bieg 10km
123 Przemysław Nawrot 1979 Rosko bieg 10km
124 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
125 Jakub Chudzicki 1989 Rosko bieg 10km
126 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
127 Lucyna Nawrot 1981 Rosko bieg 10km
128 Sebastian Nowak 1990 Rosko bieg 10km
129 Jacek Mleczak 1970 Goraj bieg 10km
130 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow bieg 10km
131 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
132 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały bieg 10km
133 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń bieg 10km
134 Marlena Stołowska 1978 Wieleń bieg 10km
135 Anna Pawełczyk-Wojcieszyńska 1981 Czarnków bieg 10km
136 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp bieg 10km
137 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 10km
138 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km
139 Robert Stołowski 1976 Wieleń bieg 10km
140 Mariusz Ciechanowicz 1982 Lubcz Mały bieg 10km
141 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 10km
142 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
143 Robert Błoch 1992 Pęckowo bieg 10km
144 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
145 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
146 Paulina Haupa 1984 Szamotuły bieg 10km
147 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
148 Mirosław Nowakowski 1971 Wieleń bieg 10km
149 Mariusz Szymkowiak 1969 Wronki bieg 10km
150 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 10km
151 Antoni Spychalski 2003 Wieleń bieg 10km
152 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
153 Wojciech Kowal 1972 Drezdenko bieg 10km
154 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg 10km
155 Maciej Kowal 1979 Drezdenko bieg 10km
156 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
157 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km
158 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
159 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km
160 Marcin Kryger 1985 Dopiewiec bieg 10km
161 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km
162 Marta Berlińska 1998 Poznań bieg 10km
163 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła bieg 10km