Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata Rywalizacja
101 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji bieg 10km
102 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji marsz NW 10km
103 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez bieg 10km
104 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn KB Aktywni Krzyż bieg 10km
105 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia bieg 10km
106 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
107 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA bieg 10km
108 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
109 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
110 RADOSŁAW NIEZBORAŁA 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
111 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
112 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
113 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
114 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
115 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
116 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
117 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN marsz NW 10km
118 Radosław Szwajcer 1978 Wieleń UKS Płomień Wieleń bieg 10km
119 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team bieg 10km
120 Krzysztof Frąckowiak 1988 Czarnków KAMA Run bieg 10km
121 RYSZARD PILAWSKI 1974 CZARNKÓW KAMA Run Czarnków bieg 10km
122 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
123 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków bieg 10km
124 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 10km
125 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
126 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team marsz NW 10km
127 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km
128 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
129 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Najlepsi Jelenie bieg 10km
130 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
131 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
132 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno bieg 10km
133 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
134 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
135 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji bieg 10km
136 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl bieg 10km
137 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju bieg 10km
138 Grzegorz Sarbak 1999 Międzychód PRO366/Mistrzowski Trening bieg 10km
139 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW 10km
140 Maciej Soloch 1991 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
141 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa KenijczycyWronki marsz NW 10km
142 Krystian Jach 1984 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
143 Mariusz Sikora 1977 Piłka sołectwo piłka bieg 10km
144 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
145 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
146 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl bieg 10km
147 Adam Koczara 1976 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
148 Michał Ratka 1980 Piła Zryte Jelenie bieg 10km
149 Grzegorz WOŹNIAK 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence bieg 10km
150 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 10km
151 Magdalena Długa 1984 Zlotow Dogadani bieg 10km
152 Eryk Szerment 1980 Gorzów Mazur.Team. bieg 10km
153 Radek Balcerzak 1986 Rosko Rożańskie tempo bieg 10km
154 Edward Tomczyk 1948 Poznań Zielone Groszki Poznań marsz NW 10km
155 Marcin Gulik 1987 Mialy KS victoria mialy bieg 10km
156 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły One-Man Team marsz NW 10km
157 Igor Siódmiak 1998 Szczecinek 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek / MBC bieg 10km
158 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe Sołectwo Kwiejce Nowe bieg 10km
159 Bozena Łuc 1983 Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy gm Szydłowo bieg 10km
160 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Aktywni Mieszkowice bieg 10km
161 Józef Bielecki 1978 Radolin Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
162 Andrzej Zygmunt 1979 Biała Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
163 Ryszard Marej 1949 Zduny Grupa 215 marsz NW 10km