Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco Rywalizacja
101 Lucyna Nawrot 1981 Rosko bieg 10km
102 Przemysław Nawrot 1979 Rosko bieg 10km
103 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Najlepsi Jelenie bieg 10km
104 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
105 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
106 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA bieg 10km
107 Michał Ratka 1980 Piła Zryte Jelenie bieg 10km
108 Mariusz Ciechanowicz 1982 Lubcz Mały bieg 10km
109 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków bieg 10km
110 Grzegorz WOŹNIAK 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence bieg 10km
111 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
112 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
113 Robert Stołowski 1976 Wieleń bieg 10km
114 Adam Sroka 1981 Kuźnica Czarnkowska KB Gmina Czarnków bieg 10km
115 Maciej Soloch 1991 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
116 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
117 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
118 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę bieg 10km
119 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła bieg 10km
120 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 10km
121 Roman Bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji bieg 10km
122 Paulina Haupa 1984 Szamotuły bieg 10km
123 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp bieg 10km
124 Anna Pawełczyk-Wojcieszyńska 1981 Czarnków bieg 10km
125 Radek Balcerzak 1986 Rosko Rożańskie tempo bieg 10km
126 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
127 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
128 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały bieg 10km
129 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
130 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
131 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team bieg 10km
132 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN marsz NW 10km
133 Daniel Marek 1974 Garby bieg 10km
134 Mirosław Nowakowski 1971 Wieleń bieg 10km
135 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 10km
136 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
137 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji marsz NW 10km
138 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km
139 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km
140 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
141 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji bieg 10km
142 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
143 Bozena Łuc 1983 Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy gm Szydłowo bieg 10km
144 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
145 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
146 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
147 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe Sołectwo Kwiejce Nowe bieg 10km
148 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team bieg 10km
149 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski Brenderup Team bieg 10km
150 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
151 Sebastian Nowak 1990 Rosko bieg 10km
152 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
153 Piotr Banecki 1987 Wieleń Thule Team bieg 10km
154 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji bieg 10km
155 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 10km
156 Marcin Kryger 1985 Dopiewiec bieg 10km
157 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
158 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team bieg 10km
159 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
160 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
161 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
162 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
163 Eryk Szerment 1980 Gorzów Mazur.Team. bieg 10km