Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco Rywalizacja
1 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię bieg 10km
2 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
3 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
4 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju bieg 10km
5 Grzegorz Sarbak 1999 Międzychód PRO366/Mistrzowski Trening bieg 10km
6 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
7 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
8 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
9 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek bieg 10km
10 Mateusz Sikora 1987 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 10km
11 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 10km
12 RADOSŁAW NIEZBORAŁA 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
13 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl bieg 10km
14 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
15 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
16 Patrycja Ratajczak 2002 Wieleń bieg 10km
17 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek bieg 10km
18 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW 10km
19 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
20 Krystian Jach 1984 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
21 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa KenijczycyWronki marsz NW 10km
22 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
23 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
24 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
25 Igor Siódmiak 1998 Szczecinek 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek / MBC bieg 10km
26 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
27 Radosław Szwajcer 1978 Wieleń UKS Płomień Wieleń bieg 10km
28 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Aktywni Mieszkowice bieg 10km
29 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
30 Adam Sobczyński 1987 Międzychód bieg 10km
31 RYSZARD PILAWSKI 1974 CZARNKÓW KAMA Run Czarnków bieg 10km
32 Krzysztof Frąckowiak 1988 Czarnków KAMA Run bieg 10km
33 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno bieg 10km
34 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 10km
35 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń bieg 10km
36 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wlkp. bieg 10km
37 Andrzej Zygmunt 1979 Biała Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
38 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
39 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
40 Edward Tomczyk 1948 Poznań Zielone Groszki Poznań marsz NW 10km
41 Antoni Spychalski 2003 Wieleń bieg 10km
42 Karol Helak 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
43 Adrian Sajczyk 1995 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
44 Magdalena Długa 1984 Zlotow Dogadani bieg 10km
45 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 10km
46 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg 10km
47 Robert Błoch 1992 Pęckowo bieg 10km
48 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
49 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
50 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
51 Jakub Chudzicki 1989 Rosko bieg 10km
52 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 10km
53 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
54 Ryszard Marej 1949 Zduny Grupa 215 marsz NW 10km
55 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp bieg 10km
56 Dawid Grzewka 2002 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
57 Adam Koczara 1976 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
58 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
59 Maciej Łucyk 1983 Poklatki Maratończyk Poznań bieg 10km
60 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń bieg 10km
61 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
62 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow bieg 10km
63 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn KB Aktywni Krzyż bieg 10km
64 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
65 Józef Bielecki 1978 Radolin Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
66 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
67 Mariusz Szymkowiak 1969 Wronki bieg 10km
68 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega bieg 10km
69 Wojciech Kowal 1972 Drezdenko bieg 10km
70 Maciej Kowal 1979 Drezdenko bieg 10km
71 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km
72 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km
73 Marta Berlińska 1998 Poznań bieg 10km
74 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
75 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km
76 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team marsz NW 10km
77 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły One-Man Team marsz NW 10km
78 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
79 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
80 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
81 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
82 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
83 Jacek Mleczak 1970 Goraj bieg 10km
84 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
85 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
86 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
87 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km
88 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
89 Rafał Jerzy Łotocki 1978 Trzcianka bieg 10km
90 Mariusz Sikora 1977 Piłka sołectwo piłka bieg 10km
91 Paweł Dymek 1980 Drawski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
92 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
93 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl bieg 10km
94 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia bieg 10km
95 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
96 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
97 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez bieg 10km
98 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
99 Marcin Gulik 1987 Mialy KS victoria mialy bieg 10km
100 Marlena Stołowska 1978 Wieleń bieg 10km